Acana REGIONALS Ranchlands Dog 11,4kg

Acana REGIONALS Ranchlands Dog 11,4kg

Acana REGIONALS Ranchlands Dog 11,4kg

Krmivo ACANA RANCHLANDS je unikátní receptura bez obilovin, která bohatě uspokojuje potřeby Vašeho psa výběrem živočišných proteinu tak, jako žádné jiné krmivo.
Nebylo vloženo žádné hodnocení. Hodnocení produktu
Naše cena
2 141,00 Kč
Bez DPH 1 861,74 Kč
Kód
333872
EAN
Výrobce
+ -
Skladem

Ostatní s tímto produktem zakoupili

  Popis produktu

  Acana REGIONALS Ranchlands Dog 11,4kg

  Popis:

  Od přírody jsou všichni psi vyvinuti jako masožravci, biologicky přizpůsobeni na stravu bohatou na čerstvá masa s malým množstvím ovoce, zeleniny a bylin. Toto je důvod proč je ACANA Ranchlands plná Anguského hovězího, jehněčí a bizoního masa – vše volně chované na místních farmách a dodáváno do našich kuchyních ČERSTVÉ KAŽDÝ DEN pro zachování všech živin, a tak zajištění vyvážené výživy psa. Připraveno z kanadských nejlepších a nejčerstvějších surovin v našich oceňovaných kuchyních, ACANA Ranchlands je lahodný a přirozený způsob, jak udržet Vašeho psa zdravého, silného a šťastného.

  Přečtěte si naše suroviny a budete také spokojeni !

  SLOŽENÍ

  Čerstvé vykostěné hovězí (11%), dehydrované hovězí (10%), zelený hrách, čerstvé vykostěné jehně (8%), dehydrované jehně (8%), dehydrovaný síh (6%), olej ze sledě (6%), fazole, červená čočka, dehydrovaný losos (3%), čerstvý vykostěný bizon (3%), čerstvá hovězí játra (3%), čerstvá jehněčí játra (2%), na slunci sušená vojtěška, hrachová vláknina, celá jablka, celé hrušky, celá dýně, máslová dýně, pastinák, mrkev, listy špenátu, brusinky, borůvky, kelp (mořská řasa), kořen čekanky, bobule jalovce, kořen anděliky lékařské, květ měsíčku lékařského, sladký fenykl, list máty peprné, levandule, rozmarýn.

  ZARUČENÁ ANALÝZA

  Hrubý protein 31 %

  Obsah tuku 17 %

  Hrubý popel 10 %

  Hrubá vláknina 5 %

  Vápník 2.3 %

  Fosfor 1.3 %

  Omega-6 2.5 %

  Omega-3 0.8 %

  DHA & EPA 0.3 % / 0.3 %

  Glukosamin 600 mg/kg

  Chondroitin 800 mg/kg

  KRMIVO ACANA JE VYROBENO Z ČERSTVÝCH A PŘÍRODNÍCH SUROVIN. TVAR GRANULÍ A JEJICH BARVA SE MŮŽE LIŠIT.

  Hodnocení uživatelů