Akvárium Biorb Life Portrait bílé 15 l

Kód: 321330
Akce Doprava zdarma
Značka: Biorb
5 499 Kč –38 %
Akvárium Biorb Life Portrait bílé 15 l
5 499 Kč –38 % 3 430 Kč
Skladem (7 ks)

Moderní designové akvárium pro chov drobných druhů rybiček nebo krevet, ideální do menších prostor. Vhodné pro začátečníky. Vyrobeno z akrylu s lepšími vlastnostmi než sklo. Akvárium je vybaveno LED osvětlením a filtrem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akvárium biOrb Life Portrait bílé

Bílé akrylové akvárium je dodáváno jako set se vším, co potřebujete k chovu drobných ryb nebo krevet, proto je ideální pro začátečníky. Díky svému modernímu designu perfektně doplní vaši kancelář či obývací pokoj. Set s akváriem obsahuje akvárium - 15 litrů, standardní LED osvětlení, 12 V vzduchovací nízkoenergetická pumpička, 12 V transformátor, dva sáčky pro úpravu vody, filtrační vložku, keramická média, vzduchovací kámen. Designové komponenty na ilustračním obrázku lze dokoupit v našem e-shopu. Jako všechna biOrb akvária i biOrb LIFE 15 používá keramická média pro biologickou filtraci, jejichž plocha je ekvivalentní ploše fotbalového hřiště. Všechny ostatní nečistoty jsou shromažďovány ve filtračním prostoru na dně biOrb akvária. Všechny biOrb akvária mají patentovaný způsob filtrace. Akvárium je vyrobeno z akrylu, který je 15x pevnější než sklo, výrazně lehčí a má několikanásobně vyšší průzračnost.

  • Moderní designové akvárium
  • Vhodné pro začátečníky
  • Dodáváno jako set
  • Z akrylu, který má lepší vlastnosti než sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována a v říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Firma Vodní Království byla první firmou v ČR, která kdy prodávala a nabízela tato akvária a to již v roce 2001.

Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 akvárií a značka biOrb se stala celosvětově známou a uznávanou. V současné době vlastní značku biOrb společnost OASE. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla také o velký sortiment dekorací, ozdob a doplňků. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají radost a potěšení do vašeho obydlí a kanceláří.