Akvárium BIORB TUBE MCR černé 30 l

Kód: 342819
Doprava zdarma
Značka: Biorb
8 999 Kč
Skladem (3 ks)

Moderní, vysoce kvalitní akvárium BIORB TUBE MCR je vyrobeno z akrylu, který má odolnost 10x vyšší než obyčejné sklo. Akrylová pryskyřice uchovává i teplo lépe než sklo, na vytápění spotřebujete méně energie. Akvárium obsahuje inteligentní MCR LED osvětlení na dálkové ovládání, která mají dlouhou životnost. Luxusní akvárium nepotřebuje téměř žádnou údržbu, je ideální pro chov malých rybek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akvárium BIORB TUBE MCR černé 30 l

Všechna biOrb akvária jsou vybavena filtrem umístěným na dně akvária, na místě, kde se pevný odpad přirozeně usazuje. Filtr tedy pracuje tam, kde je nejvíce nečistot. Návod k použití je přiložen.

  • MCR LED inteligentní osvětlení
  • Téměř bezúdržbové, ideální pro chov malých rybek
  • Filtr na dně akvária
  • Návod přiložen

Materiál: akryl

Balení obsahuje: dva sáčky na úpravu vody - přípravek na udržování čisté vody (5 ml) a prospěšné bakterie (5 ml). Dále filtrační vložku, keramické kameny, vzduchovací kámen

Velikost akvária: Ø 32,8 cm, výška 51,5 cm, obsah 30 l

Barva: černá

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akvária a akvarijní sety
Hmotnost: 7 kg
Druh: akvárium
Osobní odběr: Pet Center Ostrava Futurum, Pet Center Praha 9 - Horní Počernice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována a v říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Firma Vodní Království byla první firmou v ČR, která kdy prodávala a nabízela tato akvária a to již v roce 2001.

Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 akvárií a značka biOrb se stala celosvětově známou a uznávanou. V současné době vlastní značku biOrb společnost OASE. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla také o velký sortiment dekorací, ozdob a doplňků. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají radost a potěšení do vašeho obydlí a kanceláří.