Alavis Multikomplex pro srst a kopyta 400g

Kód: 343731
726 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Alavis Multikomplex pro srst a kopyta koní urychluje regeneraci kůže a srsti a udržuje jejich kvalitní stav. Chrání citlivé tkáně kopyt a zesiluje rohovinu spodní části kopytní stěny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alavis Multikomplex pro srst a kopyta 400 g

Přípravek ALAVIS™ Multikomplex pro srst a kopyta obsahuje  látky důležité pro regeneraci kůže, srsti a kopytní rohoviny. Chrání citlivé tkáně kopyt a zesiluje rohovinu spodní části kopytní stěny. Všechny látky přípravku jsou v biologicky aktivní formě pro snadné vstřebávání a jejich plné využití. Balení obsahuje 400 g prášku.

  • Pro regeneraci a zkvalitnění kůže a srsti.
  • Při kožních lézích a traumatech.
  • Pro zkvalitnění a zpevnění kopytní rohoviny, např. při křehké a lámavé kopytní rohoviny. Pro urychlení růstu kopytní rohoviny. 
  • Pro podporu léčby při laminitis, při zánětu škáry kopytní či při hnilobě střelky a patek
    na podporu reprodukčních funkcí u hřebců a klisen.

Hmotnost: 400 g

Složení: V jedné odměrce (cca 3,6 gramů prášku): L-methionin – 500 mg; Zinek – 100 mg; Vitamin B6 (pyridoxin) – 45 mg; Vitamin H (Biotin) – 20 mg; Vitamin B5 (kyselina pantothenová) – 12 mg.

Všechny látky jsou v biologicky aktivní formě pro snadné vstřebávání a jejich plné využití.

Pomocné látky: isomalt, maltodextrin (pomocné látky zajišťují sladší chuť přípravku, čímž zvyšují chutnost přípravku).

Dávkování: Na každých 500 kg váhy koně podávejte 1 odměrku přípravku Alavis Multikomplex (podávejte 1x denně do jadrného krmiva nebo melasy po dobu alespoň 3 měsíců).

Upozornění: Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Psi
Hmotnost: 0.48 kg
Druh: prášek
Osobní odběr: Pet Center Praha 5 - Metropole Zličín

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Název Alavis se v průběhu mnoha let stal označením kvality veterinárních přípravků. Alavis však v sobě skrývá mnohem více než jenom kvalitní suroviny a profesionální farmaceutickou výrobu, je to v první řadě vědecký výzkum, který nám pomáhá být mezi nejlepšími v oboru.

Alavis vytváří spolu se svou sesterskou společností Barnys jedny z nejkvalitnějších veterinárních přípravků ve formě prášku a tablet na českém trhu. Pravidelně se věnuje výzkumům v oblasti veterinární péče, díky čemuž přichází s jedinečnými přípravky pro léčbu i prevenci nejrůznějších onemocnění. Alavis tablety pomáhají proti nejrůznějším zdravotním komplikacím jako jsou problémy s klouby a celým pohybovým aparátem, problémy s trávením nebo kožní problémy.

Veterinární přípravky ALAVIS™ jsou vyvinuty na podporu zdraví zvířat. Veterinární přípravky ALAVIS™ jsou v České republice v prodeji již od roku 2003. Splňují ta nejnáročnější kritéria a při jejich výrobě je vše směřováno k dosažení té nejvyšší kvality a účinnosti. Přípravky ALAVIS™ mají: Prověřenou kvalitu, Vysoký obsah účinných látek, Ověřené složení pro maximální účinek, Unikátní suroviny chráněné patentem.

Z hlediska použití, veterinární přípravky mohou mít blahodárný, příznivý, revitalizující, uvolňující, osvěžující, vzpružující a utišující účinek, mohou napomáhat, usnadňovat a podporovat hojení nebo doplňovat léčbu a příznivě působit na zdraví zvířat.