Barny's TRIPLE blend extra silny 700g

Kód: 343924
Doprava zdarma
Značka: Barny's
1 199 Kč
Skladem

Ještě obsažnější a ještě silnější produkt klouby. Dle našeho názoru nejsilnější chondroprotektivní přípravek na klouby všech dob. Pětihvězdičkový produkt pro klouby ve spolupráci s Alavis (přípravky pro klouby a chrupavky koní).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní přírpavek Barny´s Triple blend EXTRA silný, který důvodu zachování kvality přípravku není obohacen o barviva ani konzervační látky, obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek – glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu, látky MSM a kolagenů z bezpečného přírodního zdroje.

Tyto látky přirozeně tvoří strukturu kloubní chrupavky, kolagen typu I je součástí vaziva a MSM – zdroj organicky vázané síry.

Do přípravku Barny´s Triple blend EXTRA silný je přidáván přírodní jablečný pektin, jehož barva je proměnná z bílé barvy na světle hnědou.

Z toho důvodu se může lišit i barva prášku v tomto přípravku.

Změnou barvy není nijak dotčena kvalita ani kvantita aktivních látek.

DÁVKOVÁNÍ Užívejte 1 odměrku denně rozmíchanou ve sklenici vody a dochuťte citrónovou šťávou.

Další možností užívání je rozmíchat jednu odměrku v ochuceném jogurtu. BALENÍ 700 g - dávka na 5 měsíců UPOZORNĚNÍ Doplněk stravy.

Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku