Biorb akvarijní dekorace - oblázky malé bílé

Kód: 306670
599 Kč
Dostupné pouze na prodejně (3 ks)

Oblázky bílý mramor Biorb Feng Shui harmonizují životní prostor a jsou ozdobou každého akvária.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biorb akvarijní dekorace - oblázky malé bílé

Oblázky Biorb Feng Shui zdobí akvárium a čistí prostor, prohlubují tok pozitivní energie. Díky své tvrdosti pročištěné mramorové oblázky nekalí vodu. Jejich lesk se pod vodou zvyšuje. Pro své vlastnosti se dodávají ve čtyřech barvách:bílé - pro duchovní a mravní čistotu, zelené - podporují naději, dlouhověkost a vitalitu, černé - vyhánějí negativní energii, červené - pro moc, slávu a štěstí

  • Harmonizují prostor
  • Šíří pozitivní energii
  • Nekalí vodu
  • Krášlí každé akvarium
  • Stačí opláchnout pod tekoucí vodou a jsou vždy hned čisté.

Materíál: přírodní kámen

Barva: bílá

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekorace do akvária
Hmotnost: 0.335 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována a v říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Firma Vodní Království byla první firmou v ČR, která kdy prodávala a nabízela tato akvária a to již v roce 2001.

Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 akvárií a značka biOrb se stala celosvětově známou a uznávanou. V současné době vlastní značku biOrb společnost OASE. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla také o velký sortiment dekorací, ozdob a doplňků. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají radost a potěšení do vašeho obydlí a kanceláří.