Biorb dekorace do akvárií rostliny zelené malé

Kód: 306667
249 Kč
Dostupné na prodejně (4 ks)

Malý set umělohmotných rostlin od proslulého návrháře Sama Bakera přidá na kráse vašeho akvaria. Tuto dekoraci vzhledu trávy přivítají i vaše rybičky. Výška rostlin je 19 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biorb dekorace do akvárií rostliny zelené malé

Plast, který byl použit pro výrobu rostlin, se ve vodě vznáší a působí přirozeně, přírodně. Rostliny jsou umístěny v keramickém obalu. Jeho váha zajistí, že ani pohybem rybek nebude tráva putovat akváriem, ale zůstane na místě, které jste jí vybrali.

  • Materiál plast, přírodní vzhled rostlin
  • Keramická zátěž působí jako kotva
  • Výška rostliny 19 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekorace do akvária
Hmotnost: 0.085 kg
Barva: zelená
Tvar: rostlina
Osobní odběr: Pet Center Černý Most, Pet Center Ostrava Avion, Pet Center Praha 4 - DBK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována a v říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Firma Vodní Království byla první firmou v ČR, která kdy prodávala a nabízela tato akvária a to již v roce 2001.

Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 akvárií a značka biOrb se stala celosvětově známou a uznávanou. V současné době vlastní značku biOrb společnost OASE. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla také o velký sortiment dekorací, ozdob a doplňků. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají radost a potěšení do vašeho obydlí a kanceláří.