Biorb dekorace do akvárií rostliny zelené střední

Kód: 306664
Akce
Značka: Biorb
299 Kč –55 %
Biorb dekorace do akvárií rostliny zelené střední
299 Kč –55 % 134 Kč
Skladem (>20 ks)

Umělé rostliny pro akvária zvládnou vše a vždy budou vypadat krásně. Doplní akvárium se slanou vodou, stejně jako s tou sladkou, přežijí podmínky, které by živým rostlinkám nesvědčily. Navíc se snadno čistí, dobře drží u dna a snadno se instalují díky kulovitému závaží. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BiOrb dekorace do akvárií rostliny zelené střední

Dva kusy umělých dekoračních rostlinek zelené barvy, které věrně imitují živé rostliny. Hodí se jako náhrada za živé rostliny tam, kde je složité osazení živými rostlinami, nebo jimi lze živé rostliny doplnit. Předností těchto dekorativních rostlin je snadná instalace díky kulovitému závaží a snadná údržba. Vhodný doplněk pro všechny akvaristy, kteří chtějí mít to nejkrásnější akvárium. Použití do sladké i slané vody.

  • Věrná imitace skutečných rostlin
  • Snadná instalace a údržba
  • Vhodné pro sladkou i slanou vodu
  • Dobře drží u dna díky závaží

Velikost balení: 2 ks

Velikost rostliny: 29 cm

Materiál: plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována a v říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Firma Vodní Království byla první firmou v ČR, která kdy prodávala a nabízela tato akvária a to již v roce 2001.

Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 akvárií a značka biOrb se stala celosvětově známou a uznávanou. V současné době vlastní značku biOrb společnost OASE. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla také o velký sortiment dekorací, ozdob a doplňků. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají radost a potěšení do vašeho obydlí a kanceláří.