Biorb Flow LED akvarijní set černý 30 l

Kód: 316065
Akce Doprava zdarma
Značka: Biorb
5 999 Kč –34 %
2568 2682 biorb flow led akvarijni set cerny 30l
5 999 Kč –34 % 3 950 Kč
Dostupné na prodejně (7 ks)

Vychutnejte si pokročilou technologii akvarijního setu i u vás doma. Akvárium biOrb Flow je jednoduché a designové akvárium, plně vybavené filtrem, osvětlením, keramickým médiem a vzduchováním. Jednoduchá instalace i údržba, vhodné i pro začínající akvaristy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BiOrb Flow LED akvarijní set černý

Vychutnejte si pokročilou technologii akvarijního setu i u vás doma. Akvárium biOrb Flow je jednoduché a designové akvárium, plně vybavené filtrem, osvětlením, keramickým médiem a vzduchováním. Jednoduchá instalace i údržba, vhodné i pro začínající akvaristy. Je ideální pro chov malých ryb nebo krevet a dostatečně kompaktní pro místo na vašem stole nebo do malých prostor. Hlavní výhodou je jednoduchá instalace a snadná údržba díky kombinaci filtrů, které jsou ukryty vespodu akvária. S úsporným LED osvětlením. Vyrobeno z akrylátu, což je průzračný plast, který vypadá jako sklo, ale vyznačuje se vlastnostmi, které sklo v mnohém předčí. Je pevnější, lehčí a s několikanásobně vyšší průzračností. K akváriu lze přikoupit celou řadu příslušenství.

Akvarijní set obsahuje:

  • akvárium
  • 12V LED osvětlení
  • 2× 900 g kamínků pro biologickou filtraci
  • vzduchovací kámen
  • filtrační náplň
  • 12V adaptér
  • nízkonapěťové vzduchové čerpadlo
  • vodní kondicionér a pročišťovač vody
  • krmivo pro ryby

Velikost akvária: 30 l 

Materiál: akryl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována a v říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Firma Vodní Království byla první firmou v ČR, která kdy prodávala a nabízela tato akvária a to již v roce 2001.

Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 akvárií a značka biOrb se stala celosvětově známou a uznávanou. V současné době vlastní značku biOrb společnost OASE. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla také o velký sortiment dekorací, ozdob a doplňků. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají radost a potěšení do vašeho obydlí a kanceláří.