Biorb Life Square akvarijní set bílý 30 l

Kód: 306657
Doprava zdarma
Značka: Biorb
8 249 Kč
Skladem (6 ks)

Moderní akvárium, které vytvoří příjemné prostředí pro chované rybky a zároveň domácnost doplní o příjemným designovým prvkem. Akvárium disponuje silným bezpečnostním sklem, inteligentním LED osvětlením, filtry, vzduchovým čerpadlem a čističem vody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIORB Life Square akvarijní set bílý

Moderní akvárium, které vytvoří příjemné prostředí pro chované rybky a zároveň domácnost doplní o příjemným designovým prvkem. Akvárium disponuje silným bezpečnostním sklem z akrylu, inteligentním LED osvětlením, filtry, vzduchovým čerpadlem a čističem vody. Snadno se instaluje a díky kombinaci filtrů se i lehce udržuje. Voda je tak stále průzračná a rybky v ní spokojené.

  • Funkční akvárium, které je zároveň i pěkným doplňkem do domácnosti
  • Vstup do akvária vrchním otvorem
  • S inteligentním LED osvětlením, které kopíruje přirozený 24 hodinový světelný cyklus
  • Odpad je shromažďován a zadržován filtrem ve spodní části akvária
  • K údržbě akvária stačí každé 4 týdny vyměnit filtrační patronu a třetinu vody 
  • Akvárium je pevné, lehké a vyznačuje se výbornou průzračností vody
  • Dodáváno s příslušenstvím

Rozměry akvária:  40 x 23,5 x 42 cm (30 l)

Vyrobeno:  6 mm akrylu a usazeno na 8 mm akrylové základně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována a v říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Firma Vodní Království byla první firmou v ČR, která kdy prodávala a nabízela tato akvária a to již v roce 2001.

Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 akvárií a značka biOrb se stala celosvětově známou a uznávanou. V současné době vlastní značku biOrb společnost OASE. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla také o velký sortiment dekorací, ozdob a doplňků. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají radost a potěšení do vašeho obydlí a kanceláří.