Vážení zákazníci, momentálně řešíme výpadek telefonní zákaznické linky. Velmi se omlouváme a na nápravě pracujeme. Vaše PetCenter

Cesar Selection kapsička v omáčce 4 x 100 g

Kód: 343371
69 Kč
Skladem (>5 ks)

Skvělá svačinka pro malá psí plemena. Díky krátkému sterilizačnímu procesu si kapsičky Cesar Selection zachovávají více chuti, vůně a nutričních hodnot.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cesar Selection kapsička v omáčce

Skvělá svačinka pro malá psí plemena. Díky krátkému sterilizačnímu procesu si kapsičky Cesar Selection zachovávají více chuti, vůně a nutričních hodnot. Pro jemnou texturu se snadno tráví a obasahují minerální látky a vitamíny. Kapsičky Cesar jsou vyrobeny bez konzervačních látek a nemají přidaná barviva nebo cukry.

  • Vhodné pro malá psí plemena
  • Jemná a snadno stravitelná textura
  • Vitamíny a minerální látky
  • Bez konzervačních látek, barviv a přidaného cukru
  • Velmi chutné 
  • Zpracované šetrně pro zachování nutričních hodnot

Složení:

Lahodné kuřecí s míchanou zeleninou: maso a vedlejší živočišné produkty (45%, z toho 4% kuřecí maso), zelenina (4% směs hrášku a karotky), obiloviny, minerální látky, vedlejší rostlinné produkty.

Hovězí a karotkou: maso a vedlejší živočišné produkty (45%, z toho 4% hovězí), zelenina (4% karotka), obiloviny, minerální látky, vedlejší rostlinné produkty.

Nutriční látky: vitamín D3 (150 IE/kg), jodičnan vápenatý, bezvodý (0.39 mg/kg), pentahydrát síranu měďnatého (4.1 mg/kg), monohydrát síranu železnatého (10mg/kg), monohydrát síranu manganatého (5.6 mg/kg), monohydrát síranu zinečnatého (44.5 mg/kg).

Doporučená denní krmná dávka: hmotnost dospělého psa - denní dávka 5 kg x 4 kapsičky 7 kg x 5 kapsiček 10 kg x 6 kapsiček

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: