Crispy Muesli - Guinea Pigs 20kg

Kód: 342254
Akce Doprava zdarma
Značka: Versele-Laga
1 299 Kč –46 %
Crispy Muesli - Guinea Pigs 20kg
1 299 Kč –46 % 699 Kč
Skladem (>20 ks)

Křupavé müsli od Versele Laga pro morčata nabízí kompletní výživu včetně granulí „Happy & Healthy“.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crispy Muesli - Guinea Pigs 20kg

Křupavé müsli od Versele Laga obsahuje všechny výživné látky, které vaše morče potřebuje k dlouhému, zdravému a šťastnému životu. Složení bohaté na vlákninu udržuje zdravé také vnitřní orgány a zuby. Navíc obsahuje vitamín C, bez něhož se morčata stejně jako lidé neobejdou. Pitnou vodu a krmivo denně měňte a přidávejte porci sena. Podle věku, velikosti a plemene se doporučená denní dávka pohybuje od 35 do 50g.

  • Křupavé müsli od Versele Laga pro morčata nabízí kompletní výživu
  • Müsli obsahuje vedlejší produkty rostlinného původu, obiloviny, zeleninu, minerální látky a semena
  • Granule „Happy & Healty” dodávají všechny potřebné výživné látky
  • Extra vláknina udržuje zdravé také vnitřní orgány a zuby
  • Vitamín C pro morčata potřebný stejně jako pro lidi
  • Krmivo a pitnou vodu denně měňte a přidávejte porci sena
  • Balení 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:Ve Versele-Laga sledujeme vývoj trhu. Tímto způsobem jsme schopni zajistit stále lepší odpovědi na potřeby a přání majitelů domácích mazlíčků a hospodářských zvířat. Vzhledem k tomu že, používáme zrna, semena a jiné přírodní produkty, je kontrola kvality velmi důležitá. Koneckonců, každá sklizeň se liší, pokud jde o barvu, tvar, velikost a hustotu. Proto jsme si stanovili přísné normy a po obdržení ingrediencí provádíme rozsáhlé kontroly kvality před přijetím do naší výrobní linky.

Naše výrobky také podstupují různé kontroly v průběhu výrobního procesu. Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy kvality FCA (Feed Chain Alliance), HACCP (HACCP) a IFS (International Food Standard). To zaručuje plnou sledovatelnost povahy a původu použitých surovin. Vzorky použitých materiálů a vyráběných krmiv jsou uchovávány v souladu s právními předpisy. Na Versele-Laga věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40 leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří, díky své mimořádné kvalitě, mezi nejprodávanější v celé Evropě.