Darwin's happy mix morče a králík 500 g

Kód: 346567
99 Kč
Skladem

Darwin´s happy mix je pestré a kompletní krmivo pro morčata a králíky se zvýšeným obsahem živin, doplňkových látek a sušeným ovocem, zeleninou a ořechy. Krmivo s extra zvýšeným obsahem vitaminů A, D a E pro zdravý vývoj, růst a vitalitu zvířete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Darwin's happy mix morče a králík 

Darwin´s happy mix je pestré a kompletní krmivo pro morčata a králíky se zvýšeným obsahem živin, doplňkových látek a sušeným ovocem, zeleninou a ořechy. Krmivo s extra zvýšeným obsahem vitaminů A, D a E pro zdravý vývoj, růst a vitalitu zvířete. Krmivo je chutné a obsahuje robustnější minerálně vitaminový komplex a juku, která redukuje nepříjemný zápach z exkrementů. Má detoxikační a antioxidační účinky, podporuje látkovou výměnu, protizánětlivé procesy, působí proti stresu a zlepšuje imunitní systém. Obsahuje šípky s vyšším množstvím vitaminu C, A, K, B1, B2 a také biotinu a železa. Díky vysokému obsahu vitaminu C zlepšuje obranyschopnost organismu vůči infekcím. Posiluje játra a podporuje trávení. Při výrobě krmiva nebyly použity žádné umělé konzervanty, chemická barviva nebo přidané cukry. Obsah balení 500 g.

  • Pestré a kompletní krmivo pro morčata a králíky
  • Obsahuje doplňkové látky, ovoce, zeleninu a ořechy
  • Obsahuje juku, která podporuje látkovou výměnu
  • Obsahuje šípky, které zlepšují obranyschopnost organismu
  • Neobsahuje umělé konzervanty, chemická barviva a cukry
  • Obsah balení 500 g

Krmný návod: Krmte dle potřeby. Doplňujte o zelené krmivo, sušené pícniny, ohryz, čerstvé ovoce a zeleninu. Zbytky krmiv odstraňujte. Zajistěte dostatek čerstvé pitné vody.

Složení: Vedlejší výrobky rostlinného původu (Yucca schidigera 100 mg/kg), obiloviny, zelenina (8 %), semena, ovoce (7 % z toho šípek 43 %), kvasnice (2000 mg/kg), minerální látky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro hlodavce
Hmotnost: 0.507 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: