Darwin's Nutrin Vital Snack Fitness 100 g

Kód: 323215
44 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Doplňkové krmivo pro všežravé hlodavce s rybí příchutí, na kterém si váš mazlíček výborně pochutná a zároveň zlepší jeho kondici a dodá mu potřebnou energii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Darwin's Nutrin Vital Snack Fitness

Všežraví hlodavci, jako jsou myši, potkani, křečci nebo pískomilové potřebují ve stravě dostávat dostatečné množství živočišných bílkovin, a maso a dobroty s příchutí masa prostě milují. Pamlsky Vital Snack Fitness s rybí příchutí si váš mazlíček jistě zamiluje a můžete je tak využít třeba při učení různých triků, nebo podávat jen tak jako pochoutku. Pamlsky jsou obohaceny o L-karnitin, aminokyseliny a lecitin. L-karnitin podporuje lepší hospodaření s přijatými tuky, které je podpořeno pozitivními účinky lecitinu. Přidaný arginin napomáhá lepšímu prokrvení, organismus je lépe zásoben živinami, kyslíkem a energií, lépe regeneruje a minimalizují se tak příznaky případné únavy. 

  • Obohaceno o L-karnitin, aminokyseliny, lecitin
  • Zvýšený obsah vitaminů
  • Podporuje energetický metabolismus a regeneraci
  • Bez umělých barviv, sóji a palmového oleje

Velikost balení: 100 g

Složení: Obiloviny, maso a výrobky živočišného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, kvasnice, minerální látky.

Analytické složky: Hrubý protein 22%, hrubá vláknina 4%, hrubé oleje a tuky 4%, obsah anorganických látek 6%.

Doplňkové látky: Vitamíny: vit A 35.000 m.j., vit D3 3000 m.j., L-karnitin 1400 mg, vit E (alfatokoferol) 200 mg; aminokyseliny: L-lysin 3 g, DL-methionin 2 g, L-arginin 2 g, DL-tryptofan 1 g; emulgátory: lecitin 10 g. 

m.j.=mezinárodní jednotka

Krmný návod: Krmte dle potřeby. Doporučená denní dávka max. 20 % celkového příjmu potravy. Zajistěte neomezený přístup k čerstvé vodě. Zbytky krmiv odstraňujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro hlodavce
Hmotnost: 0.109 kg
Druh hlodavce: morče, křeček
Osobní odběr: Pet Center Praha Palladium

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost byla založena v roce 1996, původně jako obchodní firma se sídlem v Náchodě a od roku 2002 jsme vyráběli krmiva pod značkou Darwin. Od roku 2014 vyrábíme krmiva pod značkou Nutrin. Od května 2016 se společnost přejmenovala na NUTRIN s. r. o. Naší prioritou je výživa zvířat zaručující jejich dlouhý a zdravý život. Zaměřujeme se  především na kvalitu a produkty s vyšší přidanou hodnotou. Spolupracujeme s chovateli, vysokými školami, zoologickými zahradami a záchrannými stanicemi volně žijících zvířat. Klademe důraz na vývoj a inovace.

Při výrobě krmiva NUTRIN využíváme tzv. mokrou extruzi. Samotná metoda je založená na současném působení teploty, tlaku a specifické mechanické energie (SME). Kompletní krmná směs je v premixeru nejprve rovnoměrně navlhčena a předehřáta na teploty mezi 60-80°C. Takto připravený materiál, ve kterém již začalo probíhat mazovatění škrobů, vstupuje do extruderu, který finální přeměnu dokončí. Dvojice šneků hněte a posouvá zpracovávaný materiál směrem k matrici. Roste teplota (100 - 150 °C) a tlak (20 – 100 bar), mezi jednotlivými komponenty dochází ke vzájemným interakcím, mění se textura a vzniká plastická hmota, která je tvarována výstupními otvory matrice a odřezávacím aparátem.

Specialista na prvotřídní krmivové řady pro malé a středně velké hlodavce, ale také želvy, ještěrky a doma chované okrasné ptactvo. Svým složením přesně odpovídá jednotlivým druhům a jejich veškerým nárokům na vyváženou stravu a dostatek vitamínů pro udržení skvělé kondice.