Darwin's Nutrin Vital Snack Immunity 100 g

Kód: 323214
44 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Pro hlodavce je rájem louka plná bylinek a to vše se skrývá v Darwin's Nutrin Vital Snack Immunity. Křupavé kytičky jsou zdravou odměnou pro vašeho chlupáče, která zmizí z misky jako první a zároveň prevencí před bakteriálními a virovými infekcemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Darwin's Nutrin Vital Snack Immunity

Pro hlodavce je rájem louka plná bylinek a to vše se skrývá v Darwin's Nutrin Vital Snack Immunity. Křupavé kytičky jsou zdravou odměnou pro vašeho chlupáče, která zmizí z misky jako první a zároveň prevencí před bakteriálními a virovými infekcemi. Echinacea - zdroj přírodních látek s antibiotickými účinky, zvyšuje aktivitu a počet obranných buněk a povzbuzuje buňky k zesílení imunitních mechanismů. Betaglukan - obranné buňky stimuluje k vyšší aktivitě a organismus tak daleko lépe čelí infekcím během náročnějších období. Aby vše správně fungovalo, obsahuje krmivo vysoký obsah prebiotika různé druhy vlákniny na podpoření střevní mikroflóry a správné funkce střev. 

  • Zdravá odměna pro hlodavce
  • Obsahuje mnoho vitaminů, bylinek a dalších obohacujících látek
  • Podporuje trávení
  • Prevence před bakteriálními a virovými infekcemi
  • Podporuje imunitní systém a dodává energie

Velikost balení: 100 g

Složení: Obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu (z toho echinacea min 0,3 %), kvasnice, minerální látky, bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, betaglukan 300 mg.

Analytické složky: Hrubý protein 14 %, hrubá vláknina 13 %, hrubé oleje a tuky 3 %, obsah anorganických látek 7 %.

Nutriční doplňkové látky: Vitamíny: vit A 30.000 m.j., vit D3 2700 m.j., vit E (alfa tokoferol) 200 mg; aminokyseliny: L-lysin 5 g, DL-methionin 2 g; zootechnické doplňkové látky: FOS (inulin) 4 g.
m.j.=mezinárodní jednotka

Krmný návod: Krmte dle potřeby. Doporučená denní dávka 10 - 20% celkového příjmu potravy. Zajistěte neomezený přístup k čerstvé vodě a senu. Zbytky krmiv odstraňujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro hlodavce
Hmotnost: 0.109 kg
Druh hlodavce: morče, křeček, potkan
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 2.12.2020
Morče si rádo chrouplo, ochutnalo zas něco jiného, šmakuje.

Společnost byla založena v roce 1996, původně jako obchodní firma se sídlem v Náchodě a od roku 2002 jsme vyráběli krmiva pod značkou Darwin. Od roku 2014 vyrábíme krmiva pod značkou Nutrin. Od května 2016 se společnost přejmenovala na NUTRIN s. r. o. Naší prioritou je výživa zvířat zaručující jejich dlouhý a zdravý život. Zaměřujeme se  především na kvalitu a produkty s vyšší přidanou hodnotou. Spolupracujeme s chovateli, vysokými školami, zoologickými zahradami a záchrannými stanicemi volně žijících zvířat. Klademe důraz na vývoj a inovace.

Při výrobě krmiva NUTRIN využíváme tzv. mokrou extruzi. Samotná metoda je založená na současném působení teploty, tlaku a specifické mechanické energie (SME). Kompletní krmná směs je v premixeru nejprve rovnoměrně navlhčena a předehřáta na teploty mezi 60-80°C. Takto připravený materiál, ve kterém již začalo probíhat mazovatění škrobů, vstupuje do extruderu, který finální přeměnu dokončí. Dvojice šneků hněte a posouvá zpracovávaný materiál směrem k matrici. Roste teplota (100 - 150 °C) a tlak (20 – 100 bar), mezi jednotlivými komponenty dochází ke vzájemným interakcím, mění se textura a vzniká plastická hmota, která je tvarována výstupními otvory matrice a odřezávacím aparátem.

Specialista na prvotřídní krmivové řady pro malé a středně velké hlodavce, ale také želvy, ještěrky a doma chované okrasné ptactvo. Svým složením přesně odpovídá jednotlivým druhům a jejich veškerým nárokům na vyváženou stravu a dostatek vitamínů pro udržení skvělé kondice.