Vážení zákazníci, vzhledem k probíhající inventuře skladu budeme poslední objednávky expedovat naposledy 25.1. Standardní expedice objednávek bude znovu obnovena od 30.1. Děkujeme za pochopení. Vaše PetCenter

FERPLAST klec HL TOPY

Kód: 304903
Novinka
Značka: Ferplast
1 299 Kč
Dostupné na prodejně (>5 KS)

Prostorná dvoupatrová přepravka s výbavou pro křečky a další drobné hlodavce. Spodní část přepravky pod patrem je využitelná jako zóna odpočinku a díky uzavření patrem ji můžete naplnit materiálem pro prolézání a tvoření hnízd. Zatímco vysoké plastové dno zamezuje vypadávání podestýlky ven z přepravky, průhledný plast umožní pozorování zvířat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plastová přepravka FERPLAST

Prostorná dvoupatrová přepravka s výbavou pro křečky a další drobné hlodavce. Spodní část přepravky pod patrem je využitelná jako zóna odpočinku a díky uzavření patrem ji můžete naplnit materiálem pro prolézání a tvoření hnízd. Zatímco vysoké plastové dno zamezuje vypadávání podestýlky ven z přepravky, průhledný plast umožní pozorování zvířat. Prostor na patře s miskou a napáječkou je naopak vhodným místem pro krmení a hraní.  Rozměry: 41 x 25,5 x 40,5 cm

  • pro křečky a další drobné hlodavce
  • dvě patra
  • plastové dno zamezuje vypadávání podestýlky
  • rozměry: 41 x 25,5 x 40,5 cm

 

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JM Avatar autora | 22.1.2023
super

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.