Vážení zákazníci, momentálně řešíme výpadek telefonní zákaznické linky. Velmi se omlouváme a na nápravě pracujeme. Vaše PetCenter

Ferplast přepravka pro kočky a malé psy ATLAS DELUXE 10 OPEN

Kód: 306284
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
1 099 Kč
Skladem (>5 ks)

Kvalitní a odolná přepravka, ideální pro přepravu psů, koček a jiných domácích mazlíčků. Je vyrobena z odolného a nezávadného plastu, opatřena mřížkou a větracími otvory pro ten největší komfort Vašeho mazlíčka na cestách. Mřížka se dá kompletně sundat, pokud bude chtít přepravku přetvořit na kukaň nebo provizorní pelíšek. Přepravka Ferplast je lehká, pohodlně se nosí, snadno se udržuje a skládá nebo rozebírá. Rozměry 34x50,7x30.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast přepravka pro kočky a malé psy ATLAS DELUXE 10 OPEN

Kvalitní a odolná přepravka Ferplast ATLAS DELUXE 10 OPEN je ideální pro přepravu psů, koček a jiných domácích mazlíčků. Je vyrobena z odolného a nezávadného plastu, opatřena mřížkou a větracími otvory pro ten největší komfort Vašeho mazlíčka na cestách. Mřížka se dá kompletně sundat, pokud budete chtít přepravku přetvořit na kukaň nebo provizorní pelíšek. Přepravka Ferplast je lehká, pohodlně se nosí, snadno se udržuje a skládá nebo rozebírá. . Pokud Váš mazlíček není na pobyt v přepravce zvyklý, s nákupem neváhejte. Včas ji mějte doma, aby se stala pro zvíře součástí domácnosti. Do přepravky můžete dát pelíšek nebo hračky, ale nezavírejte ji. Váš zvířecí mazlíček brzy pochopí, že pobyt v přepravce není pro něj nebezpečný a zvykne si.

  • Kvalitní a odolná
  • Vyrobena z plastu a kovu
  • Zdravotně nezávadná
  • Sundáním mřížky vznikne kukaň nebo provizorní pelíšek
  • Lehká a pohodlně se přenáší
  • Zvíře si snadno zvykne
  • Rozměry 34x50,7x30

Doplňkové parametry

Kategorie: Přepravky, tašky pro psy
Hmotnost: 2.28 kg
Barva: černá, šedivá
Design: jednobarevný
Materiál: plast
Velikost: S
Osobní odběr: ="Pet Center Chomutov Globus, " &#REF!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: