Ferplast Transportino 10 přepravka

Kód: 345629
599 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Plastová přepravka je vhodná pro kočky i malé psy. Na bočních stěnách má otvory pro správnou cirkulaci vzduchu. Plastová dvířka umožňují snadnou manipulaci s vaším mazlíčkem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast Transportino 10 přepravka

Plastová přepravka je vhodná pro kočky a malé psy. Na bočních stěnách má otvory pro optimální cirkulaci vzduchu. Plastová dvířka umožňují snadnou manipulaci s vaším mazlíčkem. Na horní straně přepravky je umístěno pohodlné madlo pro přenášení na místo určení. 

  • Přepravka vhodná pro kočky a malé psy
  • Otvory na bočních stěnách pro optimální cirkulaci vzduchu
  • Plastová dvířka pro snadnou manipulaci
  • S praktickou rukojetí

Materiál: plast

Barva: Barva dle aktuální skladové zásoby našeho dodavatele.

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.


Doplňkové parametry

Kategorie: Přepravky, tašky pro psy
Hmotnost: 1 kg
Osobní odběr: Pet Center Hr.Králové Aupark

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.