Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Fitmin Dog Purity Zuby a dásně 80 g

Kód: 345335
289 Kč
Skladem (3 ks)

Výživový doplněk pomáhá předcházet tvorbě zubního plaku a kamene u dospělých psů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fitmin Dog Purity Zuby a dásně 

Díky antibakteriálním účinkům podporuje prevenci onemocnění dásní, snižování krvácivosti dásní a posilování zubní skloviny. Doplněk též působí na celkové posílení imunity díky použití ß-glukanů. Doplněk by měl být podáván pravidelně 1x denně, nejlépe zamíchaný do krmiva. Doplněk je možné podávat nepřetržitě. Odměrka je součástí balení produktu - přímo uvnitř lahvičky, někdy bývá zasypána v prášku.

  • Vlivem vitamínu C a řasy Kelpa (Ascophyllum nodosum) napomáhá předcházet tvorbě zubního plaku a kamene
  • Přídavek koenzymu Q10 napomáhá snižovat krvácivost dásní
  • Díky vitamínu C a obsahu řasy Kelpa napomáhá posílení zubní skloviny
  • Podporuje zdravé dásně

Složení: Řasa Kelpa (Ascophyllum nodosum) 74,5 %, inaktivované kvasinky, Saccharomyces cerevisiae, koenzym Q10 2,5 %.

Analytické složky: Hrubý protein 3,5 %, hrubé oleje a tuky 4,5 %, hrubá vláknina 4,8 %, hrubý popel 18,1 %.

Doplňkové látky: Vitamíny, provitamíny a chemicky definované látky s obdobnými účinky: vitamín C 130000 mg.

Krmná dávka:

Hmotnost psa do 10 kg / 0,6 g/den (max. 3 zarovnané odměrky)
Hmotnost psa 10-35 kg / 1,2 g (max. 6 zarovnaných odměrek)
Hmotnost psa 35-80 kg / 2,4 g (9, max. 12 zarovnaných odměrek)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dentální péče pro psy
Hmotnost: 0.18 kg
Věk psa: dospělý
Velikost psa: střední, velký, malý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká krmiva z podhůří Orlických Hor. Náš statek je domovem velké rodiny Fitmin, kterou spojuje láska ke zvířatům a úcta k přírodě. Spolupracujeme s opravdovými srdcaři – lidmi, kteří svůj život zasvětili péči o zvířata. Naše krmiva vyrábíme s jediným cílem: Poskytnout domácím mazlíčkům vyváženou a kvalitní stravu, díky které s nimi můžeme prožít co nejvíce radostných chvil.

Do krmiv přidáváme maso v syrovém stavu. Granule proto skvěle chutnají a obsahují důležité živiny, minerály a vitamíny. Naše krmiva vyrábíme s respektem k přírodě i zvířatům na statku v malebném podhůří Orlických hor. Už více než 20 let vyvíjíme naše receptury ve spolupráci s předními výživáři, chovateli, sportovci i vlastní chovnou stanicí.

Představujeme vám Apotéku Fitmin – komplexní řadu výživových doplňků, která podporuje správný vývoj a fungování psího organismu. Naše výživové doplňky pro psy kombinují osvědčené postupy s moderními poznatky vědy. Jejich složení odráží dlouholeté zkušenosti s výživou. Díky tomu působí preventivně v oblastech, které jsou nejdůležitější pro spokojený život našich čtyřnohých parťáků. Na nich nám totiž ve Fitminu záleží nejvíce.

Hledáte kvalitní a výživově vyvážené krmivo a dáváte přednost lokálním firmám rodinného typu? Pak jste správně u krmiva značky Fitmin. Všechny granule Fitmin pro psy a kočky respektují specifické požadavky každého zvířete a zohledňují nejnovější podněty výživových specialistů. Díky tomu reagují krmiva Fitmin na nejnovější trendy a plně vyhovuje potřebám zvířat. Krmivo Fitmin si oblíbili zákazníci nejen z Čech, ale z celé Evropy. Všichni zákazníci se ke krmivu Fitmin rádi vrací a nechávají jen ty nejlepší recenze.