Gimbi Sticks králík lesní plody 2ks

Kód: 224067
79 Kč
Dostupné na prodejně (2 ks)

Oblíbená okusovací pochoutka Gimbi udělá radost vašemu králíčkovi a pomůže mu s obrušováním zubů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gimbi Sticks králík lesní plody 2ks

Gimbi kousky z vysoce kvalitní obilné směsi a sušeného lesního ovoce obsahují důležité vitamíny. Vybrané druhy obilnin obalují tyčinku z masivního dřeva. Zdravé pochutnání.

  • Okusovací pochoutka pro králíka
  • Dobrá na chuť i užitečná pro zuby
  • Z obilní směsi a sušeného lesního ovovce
  • Obsahuje vitamíny
  • 2 kousky v balení

Doplňkové parametry

Kategorie: Pamlsky pro hlodavce
Hmotnost: 0.156 kg
Osobní odběr: Pet Center Praha Harfa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.