Gimborn činka ježatá - hračka pro psy 14 cm

Kód: 212061
159 Kč
Dostupné na prodejně (3 ks)

Tato hračka z tvrdé gumy skvěle zabaví každého psa, který miluje kousání a aportování. Prostřední část je řešena tak, aby se psu dobře držela v tlamě, zatímco postranní části přímo vybízejí k ukusování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gimborn činka ježatá - hračka pro psy

Tato hračka z tvrdé gumy skvěle zabaví každého psa, který miluje kousání a aportování. Prostřední část je řešena tak, aby se psu dobře držela v tlamě, zatímco postranní části přímo vybízejí k ukusování. Díky tomu si pes užije spoustu zábavy, procvičí si žvýkací svaly, a ještě si přitom vyčistí zuby.

  • Přímo vybízí k okusování.
  • Procvičuje žvýkací svaly.
  • Čistí zuby.
  • Tvrdá guma zaručuje dlouhou životnost hračky.
  • Využít lze i k házení či k učení aportu

Materiál: tvrdá guma

Délka: 14 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Psi
Hmotnost: 0.144 kg
Barva: zelená
Materiál: guma
Tvar: předmět
Velikost: S
Osobní odběr: Pet Center Nymburk Albert, Pet Center Praha Kunratice RP, Pet Center Havlíčkův Brod
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 29.4.2022
Na obou koncích jsou uvnitř rolničky, což v popisku není uvedeno. Vracím.

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.