Gimborn míč barevný na pamlsky - hračka pro psy 6,5 cm

Kód: 212064
149 Kč
Dostupné na prodejně (4 ks)

Barevný míček Gimborn na pamlsky potěší každého psa, který si rád hraje a zaujme i hledače dobrot. Je vyroben z gumy a v jeho vnitřku najdeme rolničku, díky níž je míček ozvučený.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gimborn míč barevný na pamlsky - hračka pro psy 6,5 cm

Barevný míček Gimborn na pamlsky potěší každého psa, který si rád hraje a zaujme i hledače dobrot. Je vyroben z gumy a v jeho vnitřku najdeme rolničku, díky níž je míček ozvučený. Do jeho otvoru lze vložit pamlsky, které se pak při hře psu vysypávají, například, když do míčku šťouchne nosem.

  • Gumový míček je psům příjemný do tlamy a šetrný k jejich zubům
  • Uvnitř se nachází rolnička, díky které je celá hra ještě zajímavější
  • Do otvoru v míčku lze vložit pamlsky a nechat psa, aby je hrou postupně vysypával

Upozornění: Vždy je potřeba zvolit takovou velikost hračky, aby nehrozilo její vdechnutí psem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro psy
Hmotnost: 0.203 kg
Osobní odběr: Pet Center Ostrava Tesco, Pet Center Praha Kunratice RP, Pet Center Rokycany, Pet Center Havlíčkův Brod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.