Gimborn Nager-Malt pasta s vitaminy pro hlodavce 50 g

Kód: 215092
159 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Pasta Gimborn Nager-Malt pomáhá hlodavcům vyloučit spolykané chlupy. Obsahuje přírodní maltózu, rostlinný olej, celulózu a papáju, které jsou bohaté na balastní látky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gimborn Nager-Malt pasta s vitaminy pro hlodavce 

Pasta Gimborn Nager-Malt pomáhá hlodavcům vyloučit spolykané chlupy a zabraňuje tak vytváření chuchvalců v žaludku. Obsahuje přírodní maltózu, rostlinný olej, celulózu a papáju, které jsou bohaté na balastní látky. Zároveň je obohacená o vlákninu na podporu zažívání. Tato kombinace zaručuje snadné řešení problémů způsobených chlupy spolykanými při očistě. Bez přidaného cukru.

  • Přírodní pasta na podporu vylučování spolknutých chlupů.
  • Zabraňuje vytváření chuchvalců v žaludku.
  • S extra dávkou vlákniny pro podporu zažívání.
  • Bez přidaného cukru.
  • Lze podávat denně.

Balení: 50 g

Složení: extrakt z maltózy (35 %), tuky, celulóza (10 %), ostatní výrobky z rostlin, sušená papája (4 %), mléko a výrobky z mléka (mléčný derivát s TGOS 1 %).
Jakostní znaky: N-látky 2 %, tuk 40 %, popel 4,8 %, vláknina 6,6 %, vlhkost 10,9 %.

Doporučené dávkování: Podle druhu zvířete a velikosti denně 2-4 cm (cca 1-2 g) pasty Gimborn Nager-Malt přímo z tuby nebo do stravy. V případě potřeby je možné dávku zdvojnásobit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.