Gimborn Snackitos srdíčka + ořechy 115 g

Kód: 341954
139 Kč
Dostupné pouze na prodejně (2 ks)

Křupavé pamlsky z vybraných surovin jsou určené pro králíky a jiné hlodavce. Pamlsky mají tvar srdíček, díky kterému si při okusování zvíře přirozeným způsobem obrušuje zuby a navíc perfektně chutnají.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gimborn Snackitos srdíčka + ořechy 115 g

Křupavé lahodné pamlsky z vybraných surovin jsou určené zejména pro králíky a také jiné hlodavce. Pamlsky mají krásný tvar srdíček, díky kterému si při okusování zvíře přirozeným způsobem obrušuje zuby. Snackitos nejsou jenom zdraví prospěšné, protože obsažené ořechy, semena, obiloviny a zeleniny tvoří dohromady nezaměnitelnou výtečnou chuť, jež si zamiluje každý hlodavec. 

  • Doplňkové krmivo pro králíky a další hlodavce.
  • Formované ve tvaru srdícek.
  • Ořechy, semena, obiloviny a zeleniny
  • Originální a naprosto skvělá chuť. 
  • Přirozený způsob obrušování zubů.

Hmotnost: 115 g

Složení: Obiloviny 56 %, semena 16 %, zelenina 15 %, ořechy 8 %, vejce a výrobky z vajec.

Krmný návod: Vždy poskytněte zvířatům misku s čerstvou vodou.

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě.

Upozornění: Určeno pro zvířata.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pamlsky pro hlodavce
Hmotnost: 0.125 kg
Osobní odběr: Pet Center Praha 9 - Horní Počernice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.