Gimpet Käse-Rollis sýrové kuličky 400ks

Kód: 100570
349 Kč
Dostupné pouze na prodejně (3 ks)

Sýrové kuličky Käse-Rollis jsou jedinečným, lahodným pamlskem, který díky svému tvaru a chuti udělá Vaší kočce velkou radost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gimpet Käse-Rollis sýrové kuličky 400ks

Sýrové kuličky Käse-Rollis jsou jedinečným, lahodným pamlskem, který díky svému tvaru a chuti udělá Vaší kočce velkou radost.

Jelikož jsou kulaté, bude si s nimi i ráda hrát. Výborná a chutná pochoutka se sýrem pro vašeho tygra, s kuličkami si trochu pohraje než je slupne.

  • Lahodný pamlsek
  • Ideální tvar

Velikost balení: 400 ks 

Složení: mléko a vedlejší produkty mléčné výroby (tvrdý sýr 4%), kvasnice, oleje a tuky, minerální látky.

Analytické složky: bílkovina 30 %, tuk 23 %, hrubá vláknina 1,5 %, popelovina 7,5 %, vlhkost 5 %

Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vitamín E (250 m.j./kg)

m.j.= mezinárodní jednotka

Technologické doplňkové látky: S barvivem: EG-přídatné látky

Krmný návod: Můžete podávat 4-10 kusů denně.

Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky zvířete se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Speciální složení vitaminových preparátů výrazně zlepší kvalitu srsti, ostrost zraku, ale přispěje i k větší vitalitě a duševní pohodě vaší kočky. Obohaťte denní porci krmiva o prostředky GimPet. Patrné zlepšení v kondici vašeho zvířete poznáte za krátkou dobu. Multivitaminové směsi jsou chutné a dobře přijímané.

Produkty Gimpet pro kočky od firmy Gimborn obsahují minerální látky, vitamíny a další významné látky, které Vám pomůžou zkvalitnit stravu a zdraví Vaší kočky. Např. Gimpet pasty pro kočky obsahují životně důležité vitamíny k posílení přirozené obranyschopnosti nebo zinek pro krásnou srst. Kočičí tráva Gimpet Hy-Gras pomáhá kočkám zbavit se chlupových bezoárů ze žaludku. Gimpet Cat-Milk plus Taurin je vhodná náhražka mateřského mléka pro koťátka.