Gimpet Katzentabs tablety pro kočky s rybou 710ks

Kód: 100543
429 Kč
Dostupné na prodejně (8 ks)

Kočičí pamlsky ve formě dvoubarevných tablet s rybí příchutí pro podporu trávení a s obsahem všech důležitých vitamínů. Obsah 710ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gimpet Katzentabs tablety pro kočky s rybou 710ks

Pamlsky ve formě tablet pro kočky s rybí příchutí obsahují všechny důležité vitamíny a minerály pro zdravý vývoj a posílení organismu, zejména zdravou srst a pokožku, a mléčně-cukernatý derivát TGOS (Trans-Galaktooligosacharid) pro podporu správného trávení. Tablety mají dva druhy barev, což probouzí kočičí zvědavost, a lahodnou rybí chuť, díky které si pamlsky vaše kočička jistě zamiluje. Tablety jsou jednoduchý a chutný způsob, jak zajistit vašemu mazlíčkovi zdravé trávení a posílení organismu.

 

  • s rybí příchutí
  • pro zdravou srst a pokožku
  • obsahuje všechny důležité vitaminy a minerály
  • obsahuje TGOS pro správné trávení
  • dva druhy barev


Složení:
mléko a mlékárenské produkty, oleje a tuky, cukr, kvasnice, sušená ryba a rybí produkty (6%), rostlinné vedlejší produkty, mléčný-cukerný derivát TGOS (1 %), minerální látky

Dodatkové látky:
vitamín A (7.140 IE/kg), vitamín D3 (1.420 IE/kg), vitamín E [Alphatocoferol] (19,65 mg/kg), vitamín B1 (1,78 mg/kg), vitamín B2 (7,74 mg/kg), vitamín B6 (9,52 mg/kg), vitamín B12 (19,65 mcg/kg), vitamín K3 (1,1 mg/kg), niacin (39,3 mg/kg).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Speciální složení vitaminových preparátů výrazně zlepší kvalitu srsti, ostrost zraku, ale přispěje i k větší vitalitě a duševní pohodě vaší kočky. Obohaťte denní porci krmiva o prostředky GimPet. Patrné zlepšení v kondici vašeho zvířete poznáte za krátkou dobu. Multivitaminové směsi jsou chutné a dobře přijímané.

Produkty Gimpet pro kočky od firmy Gimborn obsahují minerální látky, vitamíny a další významné látky, které Vám pomůžou zkvalitnit stravu a zdraví Vaší kočky. Např. Gimpet pasty pro kočky obsahují životně důležité vitamíny k posílení přirozené obranyschopnosti nebo zinek pro krásnou srst. Kočičí tráva Gimpet Hy-Gras pomáhá kočkám zbavit se chlupových bezoárů ze žaludku. Gimpet Cat-Milk plus Taurin je vhodná náhražka mateřského mléka pro koťátka.