Haquoss DM2 ALIVE 100ml

Haquoss DM2 ALIVE 100ml

Haquoss DM2 ALIVE 100ml

Haquoss DM2 ALIVE obsahuje kolonii bakterií, které okamžitě začnou pracovat na odstranění toxických látek ve vodě. Odstraní zbytky krmiva výkalu a zákalů.
Nebylo vloženo žádné hodnocení. Hodnocení produktu
Naše cena
159,90 Kč
Bez DPH 132,15 Kč
Kód
320615
EAN
8032758265983
Výrobce
+ -
Skladem

Ostatní s tímto produktem zakoupili

  Popis produktu

  Haquoss DM2 ALIVE 100ml
  Nově instalovaná nádrž s filtračním materiálem je téměř sterilní. Bez aktivní pomoci to bude trvat několik týdnů k rozvoji stabilní kolonie bakterií. V důsledku toho toxické látky, jako je amoniak a dusitan můžou zničit vodní život zabíjením ryb.

  HAQUOSS DM2 je koncentrovaná směs prvků kultur s vysokým výkonem, vyrobena z vybraných prvků, které začínají pracovat ihned po umístění do vody na odstraňování toxických látek.

  Tyto prvky odstraní nebezpečné látky, jako je amoniak a nitrit vyrobené rybami. Navíc v kombinaci s hydrolytickými enzymy tyto bakterie rozkládají bahno nacházející se na spodní části nádrže a filtru. Další druhy prvků jsou rovněž součástí tohoto výrobku k odstranění rostlin a zbytků krmiva, výkalů a zákalu. HAQUOSS DM2 výrazně zvyšuje samočisticí vlastnosti sladkovodních a mořských akvárií. Zlepšuje průhlednost vody a zároveň snižuje stres lepším a zdravějším životem ryb.

  DÁVKOVÁNÍ
  Nově vložený zásobník: 10 ml denně na každých 100l vody po dobu 10 dní
  Udržovací dávka: 25 ml týdně na každých 100l vody

  Hodnocení uživatelů