Hračka Gimborn oběžná dráha vanilková 10 cm

Kód: 347100
139 Kč
Dostupné pouze na prodejně (2 ks)

Lákavá hračka určena k okusování v sobě kombinuje tvrdý nylon a poloměkký TPR plast s vanilkovou příchutí. Skvěle se hodí pro všechny psy, kteří milují okusování hraček a věcí. Zabaví vašeho psa na dlouhé hodiny a zároveň mu bude přirozeným způsobem čistit zuby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka Gimborn oběžná dráha vanilková

Lákavá hračka určena k okusování v sobě kombinuje tvrdý nylon a poloměkký TPR plast s vanilkovou příchutí. Skvěle se hodí pro všechny psy, kteří milují okusování hraček a věcí. Zabaví vašeho psa na dlouhé hodiny a zároveň mu bude přirozeným způsobem čistit zuby. Ideální pro malé a středně velké psy.

  • Hračka pro psy, která kombinuje tvrdý nylon a poloměkký TPR plast s vanilkovou příchutí.
  • Ideální hračka pro malé a středně velké psy, kteří rádi okusují.
  • Zabaví psa na dlouhé hodiny.
  • Okusování a olizování u psů snižuje stres.

Velikost: 10 cm

Materiál: TPR plast

 

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Psi
Hmotnost: 0.13 kg
Osobní odběr: Pet Center České Budějovice Čtyři dvory, Pet Center Most Central

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.