Hračka Gimborn tvrdá guma kost 11,4 cm

Kód: 332945
219 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Hračka Gimbor je vysoce odolná, vyrobená z tvrdé gumy. Gumová kost má pomáhat snižovat stres u psů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka Gimborn tvrdá guma kost

Originální hračka pro psy vyrobena v podobě kosti. Materiál je odolný i vůči ostrým psím zubům, neboť je z tvrdé gumy. Trávit čas s touto kostí pejsky velmi baví. Hračka jim nedá spát a pomáhá zkrátit dlouhou chvilku a tím snižuje stres. Vhodné pro aportování, házení a další aktivity.

  • Interaktivní kost
  • Odolný materiál
  • Zabaví na dlouhé hodiny
  • Aktivita snižující stresovou zátěž u psů

Materiál: tvrdá guma

Barva: světle zelená nebo dle dostupnosti

Rozměry: 11,4 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro psy
Hmotnost: 0.062 kg
Osobní odběr: Pet Center Praha 9 - Horní Počernice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.