Hračka NYLAB Extreme Chew Dental Dinosaur Original

Kód: 341563
249 Kč
Dostupné pouze na prodejně (4 ks)

Extreme Chew jsou navrženy pro psi se silným zkusem. Hrbolky pomáhají čistit zuby a redukují tvorbu plaku a zubního kamene během žvýkání. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka NYLAB Extreme Chew Dental Dinosaur Original

Extreme Chew uspokojuje přirozenou potřebu žvýkání a je navržena pro velké psy se silnými čelistmi a skusem. Hrbolky během žvýkání redukují tvorbu plaku a zubního kamene a pomáhají tak účinně čistit zuby. Krom toho vám Extreme Chew může pomoci řešit problém s agresivním kousáním. Má vůni a příchuť kuřecího masa. 

  • Pro velké psy se silným skusem
  • Redukuje tvorbu plaku a zubního kamene
  • Čistí zuby
  • Může pomoci řešit problémy s agresivním kousáním
  • Vůně a příchuť kuřecího masa

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1955 vyrábí společnost Nylabone nejlepší žvýkací hračky na světě, dlouhotrvající jedlé žvýkačky a dentální roztoky pro psy všech věkových kategorií, plemene, tvaru a velikosti. Jako rodina založená společnost s dědictvím znalostí a zkušeností jako největším světovým vydavatelem knih o zvířatech. Víme, že každý pes je jiný a stejně tak jsou jeho potřeby.

To je důvod, proč děláme širokou škálu žvýkacích roztoků v příchutích, tvarech, velikostech a strukturách pro každý druh psa a žvýkací sílu. Ze všech důvodů žvýkání je Nylabone. Naši veterináři doporučují žvýkací hračky, jedlé žvýkací lahůdky a inovativní zubní přípravky podporují dobrou hygienu, zabírají a baví, snižují stres a posilují vazbu mezi domácími zvířaty a jejich pány.