Vážení zákazníci, vzhledem k probíhající inventuře skladu budeme poslední objednávky expedovat naposledy 25.1. Standardní expedice objednávek bude znovu obnovena od 30.1. Děkujeme za pochopení. Vaše PetCenter

Hračka NYLAB Extreme Chew Double Bone M

Kód: 341565
319 Kč
Dostupné na prodejně (>5 ks)

Navrženo pro psy se silným skusem. Dlouho trvající čistič zubů. Neštěpí se. Příchuť hovězího masa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka NYLAB Extreme Chew Double Bone M

NYLAB Extreme Chew Double Bone je extrémně odolná dentální hračka pro psy se silnými čelistmi a neukojitelnou touhou po žvýkání.  Pro náročné. Dlouho trvající čistič zubů. Bezpečnější alternativa k oblíbeným reálným částem zvířat. Vyrobeno z vápníku a minerálů. Příchuť hovězího masa.

  • Velikost M
  • Neštěpí se
  • Čistí zuby
  • Vyrobeno z vápníku a minerálů
  • Příchuť hovězího masa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1955 vyrábí společnost Nylabone nejlepší žvýkací hračky na světě, dlouhotrvající jedlé žvýkačky a dentální roztoky pro psy všech věkových kategorií, plemene, tvaru a velikosti. Jako rodina založená společnost s dědictvím znalostí a zkušeností jako největším světovým vydavatelem knih o zvířatech. Víme, že každý pes je jiný a stejně tak jsou jeho potřeby.

To je důvod, proč děláme širokou škálu žvýkacích roztoků v příchutích, tvarech, velikostech a strukturách pro každý druh psa a žvýkací sílu. Ze všech důvodů žvýkání je Nylabone. Naši veterináři doporučují žvýkací hračky, jedlé žvýkací lahůdky a inovativní zubní přípravky podporují dobrou hygienu, zabírají a baví, snižují stres a posilují vazbu mezi domácími zvířaty a jejich pány.