Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Hračka pro hlodavce dřevěný zavěšený tunel 20 cm

Kód: 344084
239 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Přírodní tunel pro středně velké hlodavce je vyrobený z březového stromu, naplněný jitrocelem. Má široké otvory o průměru 10 cm pro otevřený přístup. Je vybaven upevňovacími háky z nerezové oceli. Tunel je dlouhý 20 cm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka pro hlodavce dřevěný zavěšený tunel 

Přírodní tunel pro středně velké hlodavce je vyrobený z březového stromu, naplněný jitrocelem. Má široké otvory o průměru 10 cm pro otevřený přístup. Je vybaven upevňovacími háky z nerezové oceli. Tunel je dlouhý 20 cm.  Skvělým dalším využitím tunelu bude spásání sena. Tunel je určen morčatům, křečkům, králíkům i potkanům, malým hlodavcům bez omezení věku. Upevňovacími háky ho v kleci snadno umístíte. 

  • Hračka pro hlodavce
  • Materiál bříza
  • Náplň jitrocel
  • Vybaven upevňovacími háky z nerez oceli

Materiál: bříza, nerezová ocel, jitrocel

Rozměry: 20 cm, otvor 10 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro hlodavce
Hmotnost: 0.7 kg
Osobní odběr: Pet Center Říčany

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ham-Stake je rodinný podnik, který je na trhu od roku 2006. Před 17 lety měl Grzegorz Plewka, mladý podnikatel a zakladatel společnosti Ham-Stake velké přání vytvořit zcela nové a 100% ekologické zboží pro malá zvířata, jako jsou křečci, potkani apod. Postupem času se celý proces zoptimalizoval a celá nabídka se značně rozšířila.

Mezitím se naše nabídka značně od březových tunelů po široké spektrum přírodních pochoutek, bylinkových tunelů a bylinkových domečků. Dnes jsme výrobcem přírodního zboží pro všechna drobná domácí zvířata. Spolupracujeme s více než 500 obchody a velkoobchody v Polsku a s několika velkými partnery po celé Evropě včetně České republiky, Slovenska, Německa, Velké Británie a Dánska.