Hračka pro hlodavce tunel se semínky 8 cm

Kód: 344077
155 Kč
Dostupné pouze na prodejně (3 ks)

Svačinka a hračka v jednom, to je drobný březový tunel vyrobený z mladého dřeva, naplněný různými semeny a zrnky. Jen tak položit do klece a vaše myška nebo křeček si hravě poradí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka pro hlodavce tunel se semínky 

Svačinka a hračka v jednom, to je drobný březový tunel vyrobený z mladého dřeva, naplněný různými semeny a zrnky. Jen tak položit do klece a vaše myška nebo křeček si hravě poradí. Zvířátko se k pamlskům dostane odkudkoliv díky čtyřem otvorům v tunýlku. Vytáhne si proso, řepku, tuřín, bílou rýži, lněné semínko, oves, červené proso, kardi, konopí, divokou rýži, pohanku, petržel, niger, osivo trávy, škrob.

  • Svačinka a hračka v jednom
  • Určeno myším a křečkům
  • Materiál mladé březové dřevo
  • Náplň různá zrnka a semínka

Materiál: proso, řepka, tuřín, bílá rýže, darya, lněné semínko, oves, červené proso, kardi, konopí, divoká rýže, pohanka, petržel, niger, osivo trávy, škrob.

Rozměry: 8 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro hlodavce
Hmotnost: 0.2 kg
Osobní odběr: Pet Center České Budějovice Géčko, Pet Center Opava Shopland, Pet Center Praha Eden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ham-Stake je rodinný podnik, který je na trhu od roku 2006. Před 17 lety měl Grzegorz Plewka, mladý podnikatel a zakladatel společnosti Ham-Stake velké přání vytvořit zcela nové a 100% ekologické zboží pro malá zvířata, jako jsou křečci, potkani apod. Postupem času se celý proces zoptimalizoval a celá nabídka se značně rozšířila.

Mezitím se naše nabídka značně od březových tunelů po široké spektrum přírodních pochoutek, bylinkových tunelů a bylinkových domečků. Dnes jsme výrobcem přírodního zboží pro všechna drobná domácí zvířata. Spolupracujeme s více než 500 obchody a velkoobchody v Polsku a s několika velkými partnery po celé Evropě včetně České republiky, Slovenska, Německa, Velké Británie a Dánska.