Konzerva Beyond Grain Free Dog hovězí a mrkev 400 g

Kód: 347929
75 Kč
Dostupné pouze na prodejně (6 KS)

Konzerva Beyond Grain Free Dog hovězí a mrkev je kompletní krmivo pro dospělé psy. Obsahuje vybrané přírodní suroviny a poskytuje psům stoprocentní kompletní výživu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konzerva Beyond Grain Free Dog hovězí a mrkev 

Konzerva Beyond Grain Free Dog hovězí a mrkev je kompletní krmivo pro dospělé psy. Obsahuje vybrané přírodní suroviny a poskytuje psům stoprocentní kompletní výživu. Každá porce krmiva, kterou připravují odborníci divize Purina, obsahuje všechno, co váš pes potřebuje pro svůj zdravý život. Krmivo obsahuje hovězí maso 21 % a je ve složení na prvním místě. Krmivo je bez přidané pšenice, přidaných umělých barviv, aromat a konzervačních látek. Obsah balení 400 g.

  • Kompletní masové krmivo pro dospělé psy.
  • Obsahuje přírodní suroviny a hovězí maso 21 %.
  • Neobsahuje pšenici, umělá barviva, aromata a konzervační látky.
  • Velice chutné a dobře stravitelné krmivo.

Hmotnost: 400 g

Složení: Hovězí (21 %), krůta, vepřové, sušené vepřové bílkoviny, minerální látky, mrkev (0,9 % sušené mrkve, odpovídá 8,1 % mrkve).

Analytické složky: Vlhkost 80 %, protein 10,5 %, obsah tuku 5,3 %, obsah anorganických látek 2,4 %, hrubá vláknina 0,2 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové na 1 kg: Vit A: 1050, vit. D3: 145, síran železnatý monohydrát: (Fe: 12,7), jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 0,37), síran měďnatý pentahydrát: (Cu: 0,95), síran manganatý monohydrát: (Mn: 1,7), síran zinečnatý monohydrát: (Zn: 18,3).

Krmný návod: Hmotnost psa: 1-10 kg, denní krmná dávka (g/den): 150-700, hmotnost psa: 10-25 kg, denní krmná dávka (g/den): 700-1280, hmotnost psa: 25-45 kg, denní krmná dávka (g/den): 1280-1900. Krmné dávky jsou určené pro středně aktivní psy v přirozeném prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit. Krmnou dávku je třeba přizpůsobit tak, aby si váš pes udržel optimální hmotnost. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzervy pro psy
Hmotnost: 0.45 kg
Druh masa: hovězí
Kvalita: superprémiové
Určení: bezobilné
Věk psa: dospělý
Velikost psa: střední, velký, malý
Osobní odběr: Pet Center Praha Smíchov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Věříme, že život s mazlíčky je mnohem bohatší. Tato myšlenka nás provází od samotného začátku našeho podnikání, kdy v roce 1904 William H. Danforth založil značku PURINA®. Je součástí veškeré naší práce a výrobků, které vyrábíme po celém světě. Vytváříme svět, ve kterém naši mazlíčci žijí déle a kde lze i ty nejnáročnější zdravotní problémy zvládnout pomocí výživy.

Všechno, co děláme, řídí naše vize a neutuchající láska k mazlíčkům. Právě pro ně využíváme 90 let vědeckých zkušeností v oblasti výživy, fyziologie a chování, abychom objevovali nové možnosti, posouvali hranice a navrhovali řešení, která přinesou zásadní změny. Naším úkolem je představit si nemožné a najít cestu, jak může výživa zajistit všem mazlíčkům lepší a delší život.