Krmítko Plastia Finch vínová

Kód: 343136
289 Kč
Skladem (>20 KS)

Toto krmítko pro ptáky bude díky svému příjemnému barevnému provedení a hravému designu krásnou ozdobou každé zahrady. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmítko Plastia Finch vínová

Pojďme vrátit přírodu zpět do lidské blízkosti! Krmítko pro ptáky bude díky svému příjemnému barevnému provedení a hravému designu krásnou ozdobou každé zahrady. Ptáčci se brzy naučí ke krmítku vracet a vy budete mít možnost pozorovat jejich veselé skotačení. Doplňování krmení je velmi snadné, stačí otevřít víčko na komínu a dosypat krmení.

  • Poskytne útočiště pro ptactvo v období dlouhých zimních měsíců
  • Krmítko lze zavěsit, nebo připevnit na zábradlí či tyč
  • Doplňování krmení je velmi snadné

Materiál: Plast.

Barva: Vínová.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klece, krmítka pro ptáky
Hmotnost: 0.295 kg
Osobní odběr: Pet Center Komořany, Pet Center Opava - Globus, Pet Center Přerov Galerie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
BP Avatar autora | 20.11.2023
Vejde se tam hodně krmení. Ptáčci to za den zlikvidují. Krmítko je lehké, praktické. Je to takový kolotoč s jídlem.

Společnost Plastia, rodinná firma sídlící v Novém Veselí na Vysočině, se již 30 let zaměřuje na výrobu samozavlažovacích květináčů, truhlíků, vermikompostérů a dalších potřeb pro dům a zahradu. V posledních letech rozšířila svůj sortiment o praktická designová krmítka a pítka pro volně žijící ptáky. Na jejich vývoji spolupracuje také s Českou společností ornitologickou. Plastia je též dlouholetým partnerem projektu Ptačí hodinka, celorepublikového sčítání ptáků na krmítku.

Plastia staví na základech filosofie Green Loop, zelené smyčky, která říká, že vše, co už nemůžeme využít, bychom měli vrátit zpět do přírodního cyklu. Při výrobě produktů zpracovává jak panenské, tak recyklované materiály. Prémiová řada Urbalive vznikla s cílem usnadnit lidem cestu k přírodě a umožnit jim objevit radost z vlastního pěstování. Součástí tohoto portfolia jsou kromě vermikompostéru i pěstební nádoba, truhlíky Berberis nebo právě ptačí krmítka a pítka.