Mlsoun Artho Bones 80g

Kód: 306718
47 Kč
Skladem (>20 ks)

Pamlsek pro psy všech věkkových skupin i velikostí. Obsahuje chondroitin a kalcium pro regeneraci kloubní chrupavky a kostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mlsoun Artho Bones 80g

Doplňkové krmivo pro psy všech věkových skupin i velikostí. Dvousložková pochoutka s chondroitinem a kalciem s pozitivním vlivem na regeneraci kloubních chrupavek a kostí.

  • Oblíbený pamlsek pro psy
  • S přídavkem chondroitin a kalcium
  • Pozitivní vliv na regeneraci kloubních chrupavek a kostí
  • Měkká pochoutka

Doplňkové parametry

Kategorie: Suché pamlsky pro psy
Hmotnost: 0.086 kg
Druh masa: drůbeží
Kvalita: ekonomy
Určení: klouby
Věk psa: dospělý
Velikost psa: střední, velký, malý
Osobní odběr: Pet Center Ostrava Géčko, Pet Center Praha Harfa, Pet Center Praha Šestajovice, Pet Center Praha Smíchov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naše láska k domácím zvířatům a zodpovědnost vůči jejich majitelům nás zavazuje k neustálému zlepšování našich výrobků. Již od roku 1992, kdy naše firma vstoupila na trh, se snažíme dodávat chutné, kvalitní a funkční pamlsky, které splňují vysoké nároky současného trhu.

Použitím kvalitních surovin, průběžným zdokonalováním výrobních technologií, vývojem nových receptur a v neposlední řadě neustálým monitoringem kritických bodů technologických postupů (HACCP) se nám daří držet kvalitu výrobků na vysoké úrovni, což je patrno z široké základny věrných domácích mazlíčků jak na tuzemském trhu, tak i v řadě zahraničních zemí.

Do rozvoje a inovace našich produktů investujeme nemalé finanční prostředky a spoustu svého úsilí. Každoročně u nás tedy naleznete řadu nových, atraktivních výrobků, které jistě potěší Vaše stálé zákazníky.