Mlsoun Biscotti šunkové 60g

Kód: 306719
47 Kč
Skladem (13 ks)

Pamlsek pro psy všech věkových skupin i velikostí. Obsahuje čerstvá vejce a šunku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mlsoun Biscotti šunkové 60g

Doplňkové krmivo pro psy všech věkových skupin i velikostí. Piškotové pečivo s obsahem čerstvých vajec a přídavkem vysoce stravitelného vápníku záskaného z vaječných skořápek.

  • Doplněk stravy pro psy
  • S přídavkem vysoce stravitelného vápníku
  • Obsahuje čerstvá vejce a šunku
  • Měkká pochoutka

Velikost balení: 60 g.

Složení: vejce a vedlejší výrobky z vajec, cukry, obiloviny, maso a vedlejší výrobky živočišného původu (min. 4% vepřové), vedlejší produtky rostlinného původu, aroma, drcené vaječné skořápky,

Krmný návod:

psům o hmotnosti do 15 kg podávejte 2-5 ks denně, psům o hmotnosti 15 až 30 kg 5-8 ks denně a psům o hmotnosti nad 15 kg 6-12 ks denně jako pochoutku či odměnu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Suché pamlsky pro psy
Hmotnost: 0.065 kg
Druh masa: šunka
Kvalita: ekonomy
Určení: běžná aktivita
Věk psa: dospělý
Velikost psa: střední, velký, malý
Osobní odběr: Pet Center Liberec Plaza, Pet Center Praha Smíchov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naše láska k domácím zvířatům a zodpovědnost vůči jejich majitelům nás zavazuje k neustálému zlepšování našich výrobků. Již od roku 1992, kdy naše firma vstoupila na trh, se snažíme dodávat chutné, kvalitní a funkční pamlsky, které splňují vysoké nároky současného trhu.

Použitím kvalitních surovin, průběžným zdokonalováním výrobních technologií, vývojem nových receptur a v neposlední řadě neustálým monitoringem kritických bodů technologických postupů (HACCP) se nám daří držet kvalitu výrobků na vysoké úrovni, což je patrno z široké základny věrných domácích mazlíčků jak na tuzemském trhu, tak i v řadě zahraničních zemí.

Do rozvoje a inovace našich produktů investujeme nemalé finanční prostředky a spoustu svého úsilí. Každoročně u nás tedy naleznete řadu nových, atraktivních výrobků, které jistě potěší Vaše stálé zákazníky.