Mlsoun Čokosy vanilkové 100 ks

Kód: 307474
229 Kč
Skladem (8 ks)

Mlsoun Čokosy jsou bonbony pro psy všech věkových skupin a velikostí ve tvaru kostiček s vanilkovou příchutí. Čokosy jsou vhodné jako pamlsek při výcviku nebo odměna při každodenním soužití s vaším psem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mlsoun Čokosy vanilkové 

Mlsoun Čokosy jsou bonbony pro psy všech věkových skupin a velikostí ve tvaru kostiček s vanilkovou příchutí. Čokosy jsou vhodné jako pamlsek při výcviku nebo odměna při každodenním soužití s vaším psem. Praktické balení po 100 kusech.

  • Lahodný doplněk stravy
  • Bonbony pro psy s vanilkovou příchutí
  • Ve tvaru kostiček
  • Možné využít při tréninku jako odměnu

Velikost balení: 100 ks

Složení:  obiloviny, cukr, tuky a oleje, sušená syrovátka, lecitin E-322, aroma, barvivo.
 
Doporučené dávkování: 2 - 5 ks denně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Suché pamlsky pro psy
Hmotnost: 0.55 kg
Druh masa: bezmasé
Kvalita: ekonomy
Určení: běžná aktivita
Věk psa: dospělý
Velikost psa: střední, velký, malý
Osobní odběr: Pet Center Liberec Globus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naše láska k domácím zvířatům a zodpovědnost vůči jejich majitelům nás zavazuje k neustálému zlepšování našich výrobků. Již od roku 1992, kdy naše firma vstoupila na trh, se snažíme dodávat chutné, kvalitní a funkční pamlsky, které splňují vysoké nároky současného trhu.

Použitím kvalitních surovin, průběžným zdokonalováním výrobních technologií, vývojem nových receptur a v neposlední řadě neustálým monitoringem kritických bodů technologických postupů (HACCP) se nám daří držet kvalitu výrobků na vysoké úrovni, což je patrno z široké základny věrných domácích mazlíčků jak na tuzemském trhu, tak i v řadě zahraničních zemí.

Do rozvoje a inovace našich produktů investujeme nemalé finanční prostředky a spoustu svého úsilí. Každoročně u nás tedy naleznete řadu nových, atraktivních výrobků, které jistě potěší Vaše stálé zákazníky.