Mlsoun Drops čokoládový 75 g

Kód: 301333
37 Kč
Skladem (>20 ks)

Výborný pamlsek pro pejska jako alternativa čokolády, kterou psi nemohou. Pokud chcete svému mazlíčkovi také dopřát sem, tam nějaké to mlsání. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mlsoun Drops čokoládový 

Výborný pamlsek pro pejska jako alternativa čokolády, kterou psi nemohou. Pokud chcete svému mazlíčkovi také dopřát sem, tam nějaké to mlsání. Čokoládové dropsy jsou ideální volba. Krom toho obsahují lecitin, podporující zdravý vývoj mozku.

  • Alternativa čokolády
  • Lecitin, podporující mozkové buňky
  • Doplněk stravy

Velikost balení: 75 g

Složení: obiloviny, tuky a oleje, cukryy, sušená syrovátka, sušené mléko, lecitin, aroma, minerální látky

Analytické složky: proteiny 5,7%, vlhkost 4,8%, tuky 24%, popeloviny 3,5%, vláknina 1,1%

Krmný návod: psům o hmotnosti do 15 kg podávejte 5 - 10 dropsů, psům o hmotnosti 15 až 30 kg 10 - 20 dropsů, psům o hmotnosti nad 30 kg 15 - 25 dropsů denně
Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky zvířete se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naše láska k domácím zvířatům a zodpovědnost vůči jejich majitelům nás zavazuje k neustálému zlepšování našich výrobků. Již od roku 1992, kdy naše firma vstoupila na trh, se snažíme dodávat chutné, kvalitní a funkční pamlsky, které splňují vysoké nároky současného trhu.

Použitím kvalitních surovin, průběžným zdokonalováním výrobních technologií, vývojem nových receptur a v neposlední řadě neustálým monitoringem kritických bodů technologických postupů (HACCP) se nám daří držet kvalitu výrobků na vysoké úrovni, což je patrno z široké základny věrných domácích mazlíčků jak na tuzemském trhu, tak i v řadě zahraničních zemí.

Do rozvoje a inovace našich produktů investujeme nemalé finanční prostředky a spoustu svého úsilí. Každoročně u nás tedy naleznete řadu nových, atraktivních výrobků, které jistě potěší Vaše stálé zákazníky.