Mlsoun Drops pro hlodavce jogurtový 75 g

Kód: 301345
43 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Pamlsek pro králíky a drobné hlodavce. Pamlsek je v podobě jogurtových koleček, obsahující lecitin pro zdravý vývoj mozkových buněk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mlsoun Drops pro hlodavce jogurtový 75 g

Doplňkové krmivo pro králíky a hlodavce (morče, potkan, osmák, činčila, křeček, myš, pískomil). Slouží jako pochoutka, doporučené dávkování je 1-3 dropsy denně. Pamlsek je v podobě jogurtových koleček, obsahující lecitin pro zdravý vývoj mozkových buněk. Sáček má zip na opětovné uzavření. 

  • Oblíbený doplněk stravy pro hlodavce
  • Obohaceno o lecithin (pro zdravý vývoj mozkových buněk)
  • Měkká pochoutka

Velikost balení: 75 g

Složení: obiloviny, cukryy, tuky a oleje, sušená syrovátka, sušené mléko

Analytické složky: hrubé proteiny 5,7%, vlhkost 4,8%, hrubé oleje a tuky 24%, hrubé popeloviny 3,4%, hrubá vláknina 1,1%

Technologické doplňkové látky: lecitin

Krmný návod: 1 - 3 ks denně
Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky zvířete se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naše láska k domácím zvířatům a zodpovědnost vůči jejich majitelům nás zavazuje k neustálému zlepšování našich výrobků. Již od roku 1992, kdy naše firma vstoupila na trh, se snažíme dodávat chutné, kvalitní a funkční pamlsky, které splňují vysoké nároky současného trhu.

Použitím kvalitních surovin, průběžným zdokonalováním výrobních technologií, vývojem nových receptur a v neposlední řadě neustálým monitoringem kritických bodů technologických postupů (HACCP) se nám daří držet kvalitu výrobků na vysoké úrovni, což je patrno z široké základny věrných domácích mazlíčků jak na tuzemském trhu, tak i v řadě zahraničních zemí.

Do rozvoje a inovace našich produktů investujeme nemalé finanční prostředky a spoustu svého úsilí. Každoročně u nás tedy naleznete řadu nových, atraktivních výrobků, které jistě potěší Vaše stálé zákazníky.