Mlsoun Spinatti 50 g

Kód: 301351
43 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Pamlsek pro králíky a drobné hlodavce. Pamlsek je v podobě ovocných koleček, obsahující lecitin pro zdravý vývoj mozkových buněk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mlsoun Spinatti 50 g

Doplňkové krmivo pro králíky a hlodavce (morče, potkan, osmák, činčila, křeček, myš, pískomil). Slouží jako pochoutka. Pamlsek je v podobě ovocných koleček, obsahující lecitin pro zdravý vývoj mozkových buněk. Sáček má zip na opětovné uzavření. 

  • Oblíbený doplněk stravy pamlsek pro hlodavce
  • Obohaceno o lecithin (pro zdravý vývoj mozkových buněk)
  • Měkká pochoutka
  • Špenátová příchuť

Velikost balení: 50 g.

Složení: obiloviny, tuky a oleje, cukry, sušená syrovátka, sušený mletý špenát, minerální látky, lecitin.

Analytické složky: proteiny 6,5 %, vlhkost 7%, tuky 26 %, popeloviny 3 %, vláknina 2,7 %.

Krmný návod: doporučené dávkování je 1-3 dropsy denně.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naše láska k domácím zvířatům a zodpovědnost vůči jejich majitelům nás zavazuje k neustálému zlepšování našich výrobků. Již od roku 1992, kdy naše firma vstoupila na trh, se snažíme dodávat chutné, kvalitní a funkční pamlsky, které splňují vysoké nároky současného trhu.

Použitím kvalitních surovin, průběžným zdokonalováním výrobních technologií, vývojem nových receptur a v neposlední řadě neustálým monitoringem kritických bodů technologických postupů (HACCP) se nám daří držet kvalitu výrobků na vysoké úrovni, což je patrno z široké základny věrných domácích mazlíčků jak na tuzemském trhu, tak i v řadě zahraničních zemí.

Do rozvoje a inovace našich produktů investujeme nemalé finanční prostředky a spoustu svého úsilí. Každoročně u nás tedy naleznete řadu nových, atraktivních výrobků, které jistě potěší Vaše stálé zákazníky.