Newa Eco-Therm akvarijní topítko 50W

Kód: 220929
519 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Akvarijní topení s teploměrem a termostatem, který si hlídá a udržuje nastavenou teplotu. Je plně ponořitelné a ve skleněném pouzdru, vhodné pro malá akvária.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Newa Eco-Therm akvarijní topítko

Akvarijní topení Newa Eco - Therm 50 W s teploměrem a termostatem, který si hlídá a udržuje nastavenou teplotu. Topítko je plně ponořitelné pod vodu a uložené ve skleněném pouzdru, které je odolné proti nárazu. Akvarijní topení je vhodné do malých sladkovodních i mořských akvárií

  • Topení s teploměrem a termostatem 50 W
  • Ponořitelné plně pod vodu
  • Uložení v odolném skleněném pouzdře
  • Vhodné do menších akvárií

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Díky zahájení revolučního ohřívače NEWA Therm před 26 lety vstoupila společnost NEWA na trh akvárií s velkým úspěchem a okamžitě se umístila mezi přední firmy v oblasti navrhování, výroby a mezinárodního marketingu elektrických výrobků pro akvária.

Toto bylo již v roce 1986 a od té doby společnost NEWA vždy dodávala svým uživatelům vynikající kvalitu, neustálou inovaci, elegantní estetickou atraktivitu a absolutní spolehlivost. Celá řada rozšířených produktů odráží profesionalitu a kreativitu společnosti NEWA. Technický vývoj a brilantní duch týmu společnosti umožnily společnosti NEWA zůstat velmi populární. Italská značka kvality je výsledkem více než 25 let zkušeností, které zajišťují ucelenou harmonii a úspěch ve výběru a strategii společnosti.