AKCE antiparazitika! Klíšťata přicházejí!

S koncem února a nástupem jarního počasí je nejvyšší čas myslet na antiparazitika pro kočicí i psí miláčky. Chlupatí mazlíčci potřebují ochránit před nejrůznějšími druhy parazitů, kteří mohou být nebezpeční i pro člověka.

Ty nejčastější? Klíšťata, blechy, škrkavky, tasemnice ale i mnoho dalších nechtěných tvorečků, jež jsou pro psy a kočky typické. Ačkoli je výskyt parazitů pokaždé velice nepříjemný, ochrana před nimi není vůbec složitá, začít však musíme včas.

AKCE antiparazitika! Klíšťata přicházejí!

AKCE antiparazitika v březnu 2017

V březnu 2017 získáte při nákupu v našich obchodech i v na našem e-shopu kupony se slevou na pořízení antiparazitik. Rozdávat je budeme podle výše vašeho nákupu a uplatnit je budete moci na nákup antiparazitik až do konce dubna.

  • Při nákupu za 200 až 499 Kč získáte 50 Kč slevu na nákup antiparazitik
  • Při nákupu za 500 až 999 Kč získáte 100 kč slevu na nákup antiparazitik
  • Při nákupu nad 1000 Kč získáte 150 Kč slevu na nákup antiparazitik

POZOR: Kupony získané v obchodech lze uplatnit pouze v obchodech, kupony získané pouze na e-shopu pouze na e-shopu. Kupony rozdáváme do 31. března 2017.

Vyberte si ze široké nabídky antiparazitik

Nabídku antiparazitik na e-shopu najdete v  antiparazitka pro psy a antiparazitika pro kočky, vše můžete koupit i osobně v našich prodejných. Nebude-li si vědět rady, na prodejnách vám odborně poradí.