Děkujeme za vánoční pomoc chlupáčům!

V prosinci jsme, jako každý rok, znovu vyhlásili akci na pomoc čumáčkům v azylech a útulcích v rámci iniciativy STOP MNOŽÍRNÁM. Mezi 15. a 24. prosincem jste tak na e-shopu petcenter.cz mohli nakoupit krmivo a doplňky pro zvířátka v útulcích se slevou 50 %. Polovinu z ceny jsme se totiž rozhodli uhradit my!

K útulkům jste byli opravdu štědří, nakupovali jste kvalitní granule jako např. granule Brit Care, konzervy Animonda, ale i dobrůtky v podobě piškotů nebo kapsiček. Nákupy nejčastěji směřovaly do psích i kočičích útulků a azylů, mezi nimi například Dočasky De De, Psí útulek Svárov, Kočky SOS, Kočičí naděje, Dejte nám šanci nebo Liga na ochranu zvířat. Celková hodnota všech nákupů se vyšplhala na 64 665 Kč, za kterou i za chlupáče moc děkujeme.

A protože pomáhat zvířátkům chceme neustále, v lednu jsme také předali výtěžek se sbírky mezi našimi zaměstnanci psímu útulku Bouchalka. Během vánočního večírku jsme totiž kromě zábavy přispívali i do speciální útulkové kasičky. Pet Center poté tuto částku zdvojnásobil a za výsledných 16 777 Kč pracovníci Psího útulku Bouchalka vybrali doplňky a krmivo, které už dělá radost téměř 150 pejskům, o které se na Bouchalce starají.

Děkujeme tímto všem zákazníkům i zaměstnancům, kteří s námi opuštěným chlupáčům pomáhají. Již brzy se můžete těšit na další aktivity!

A nezapomeňte!

Registrované útulky u nás nakupují s 25% slevou. Stačí napsat na [email protected].