Den dětí: Vyberte si mazlíčka se slevou 50%!

Přejí si vaše děti už dlouho domácího mazlíčka? Jste přesvědčeni, že se o něj dokážete láskyplně postarat? Pak pro vás máme skvělou zprávu: Na den dětí u nás zvířátko pořídíte se slevou 50 %!

Pořídit si domů zvířátko je velký krok. Jeho koupi by ale mělo předcházet pečlivé plánování. Zvažte, zda se zvířátko hodí do vašeho domu nebo bytu. Není moc velké? Moc hlasité? Nepotřebuje žít ve skupině? Máte dostatek financí a času na zajištění jeho komfortního života? A především – jsou vaše děti dostatečně zodpovědné, aby se o zvířátko celý jeho život staraly?

Pokud jste si na předchozí otázky odpověděli kladně, tak hurá do toho! Zavítejte na některou z našich prodejen  a zjistěte o zvířátkách důležité informace k jejich chovu. Náš odborně vyškolený personál vám rád poradí a doporučí vše, co váš mazlíček bude potřebovat – od pelíšku, krmiva, hraček až ke zvířátku samotnému. Na den dětí vám navíc na všechna zvířátka dáme slevu 50 %. A pak už se můžete společně radovat z nového člena rodiny!

Akce platí pouze 1. června 2018 na všech prodejnách PetCenter v České republice. Nezapomeňte, že zvíře není hračka!

Vše o chovu jednotlivých zvířátek se také můžete dozvědět na speciálních červnových akcích na vybranách prodejnách PetCenter.