Nová prodejna v Hradci Králové

Praha 11. listopadu 2016 - Společnost Pet Center CZ, největší prodejce chovatelských potřeb v České republice a na Slovensku, představuje novou prémiovou prodejnu v královehradeckém nákupním centru Aupark, který se slavnostně otevírá 11. listopadu. Úspěšná síť nákupních center na Slovensku Aupark tímto poprvé přichází do České republiky a zákazníkům poskytne nadstandardní úroveň nákupního komfortu a vždy aktuální trendy.

Prodejna Pet Center v Auparku na adrese Puškinova 11 v Hradci Králové bude otevřená sedm dní v týdnu, od 9:00 do 21:00. Zákazníkům nabídne rozšířený sortiment potřeb pro domácí mazlíčky, pelíšky, akvária, terária a také živá zvířata. Profesionální tým pracovníků vždy ochotně a rád poradí, ať už se bude jednat o výběr vhodného krmení a pamlsků či péči o mazlíčky.

 

“Těší nás, že můžeme být součástí takto zajímavých projektů, které na našem území vznikají. Zákazníkům se snažíme být co nejvíce na blízku a usnadnit jim tak celý proces nákupu. Věříme, že se jim v naší nové prodejně bude líbit,” říká Kateřina Holnová, marketingová ředitelka Pet Center.

Pet Center prvním zákazníkům nabídne mimořádné slevy. V samotném nákupním centru jsou pro návštěvníky připraveny speciální akce a slevy a taktéž zábavní aktivity. Nové centrum je koncipováno v moderním západním stylu s výjimečnými výhledy na město. V těsné blízkosti centra se také nachází netradiční světelná fontána na nové okružní křižovatce.

Pet Center v Auparku otevírá prodejnu již v novém designu, do kterého od léta tohoto roku postupně mění i dříve otevřené prodejny.

Aupark vznikl v roce 2001 v Bratislavě a díky své oblíbenosti se z něho postupně stal etablovaný brand zaručující vysokou úroveň služeb. V Hradci Králové, stejně jako jinde, nabízí atraktivní značky a pestrou gastronomii. Realizaci projektu nákupního centra zajistila mezinárodní developerská skupina HB Reavis.

Pet Center Aupark Hradec Králové

 

O společnosti Pet Center CZ

Pet Center CZ šíří radost mezi domácími mazlíčky a jejich chovateli, a to prostřednictvím sítě prodejen s chovatelskými potřebami Pet Center v Česku i na Slovensku. Prodejny jsou zákazníkům k dispozici prakticky 364 dní v roce.

První prodejna vznikla v roce 2000 a v současné době jich má Pet Center po celé České a Slovenské republice přes 150. Nabízí v nich široký sortiment chovatelských potřeb, rozsáhlou nabídku kvalitních krmiv nebo známé i méně známé druhy domácích zvířat. V červenci společnost otevřela Psí hotel a školku v centrále v Horních Počernicích v Praze. V létě 2016 byl spuštěn nový e-shop pro Česko (www.petcenter.cz) i Slovensko (www.petcenter.sk).

Pet Center je jasná volba pro každého stávajícího i budoucího majitele jakéhokoli domácího mazlíčka. Je místem, kde mohou chovatelé sdílet své zážitky a zkušenosti. Místem, kam může každý přijít pro radu a pomoc.

Pet Center aktivně pomáhá ohroženým zvířatům a ve spolupráci s Občanským sdružením na ochranu ohrožených zvířat se podíli na aktivitě #stopmnozirnam.