31. března otevíráme Jablonec nad Nisou

Praha 27. března 2016 – Společnost Pet Center CZ, největší prodejce chovatelských potřeb v České republice i na Slovensku, otevře poslední  březnový den novou prodejnu v obchodním centru Central Jablonec. Ta nabídne rozšířený sortiment potřeb pro domácí mazlíčky včetně pelíšků a různých doplňků, akvárií, terárií a také živých zvířat. V prvních dnech po otevření se zákazníci mohou těšit na slevy a výhodné nabídky.

Nově otevřené nákupní středisko Central Jablonec, ve kterém bude nová pobočka sídlit, se nachází na Komenského ulici v centru města. Prodejnu Pet Center zákazníci najdou v nejnižším patře budovy. Otevřeno bude sedm dní v týdnu, od 9:00 do 20:00. K dispozici bude odborně proškolený personál, který vždy poradí, ať už se bude jednat o výběr vhodného krmení a pamlsků či péči o mazlíčky.

Pet Center otevírá 31. března novou prodejnu v Jablonci nad Nisou

“Síť našich prodejen rozšiřujeme i v roce 2017. V Jablonci nad Nisou již jednu prodejnu máme a jsme rádi, že můžeme naše výrobky nyní nabídnout i v nově otevřeném obchodním centru, protože součástí naší firemní filozofie je být zákazníkům co nejblíže a usnadnit jim péči o jejich domácí mazlíčky,” říká Kateřina Holnová, marketingová ředitelka Pet Center.

Prodejna v Jablonci je první, ne však poslední nově otevřenou prodejnou Pet Center v roce 2017. Kompletní přehled současných prodejen v České republice a na Slovensku lze najít na www.petcenter.cz i www.petcenter.sk.

O společnosti Pet Center CZ

Pet Center CZ šíří radost mezi domácími mazlíčky a jejich chovateli, a to prostřednictvím sítě prodejen s chovatelskými potřebami Pet Center v Česku i na Slovensku. Prodejny jsou zákazníkům k dispozici prakticky 364 dní v roce.

Společnost vznikla v roce 1991 a v současné době má Pet Center po celé České a Slovenské republice přes 150 prodejen. Nabízí v nich široký sortiment chovatelských potřeb, rozsáhlou nabídku kvalitních krmiv nebo známé i méně známé druhy domácích zvířat. V červenci společnost otevřela Psí hotel a školku v centrále v Horních Počernicích v Praze. V létě 2016 byl spuštěn nový e-shop pro Česko (www.petcenter.cz) i Slovensko (www.petcenter.sk).

Pet Center je jasná volba pro každého stávajícího i budoucího majitele jakéhokoli domácího mazlíčka. Je místem, kde mohou chovatelé sdílet své zážitky a zkušenosti. Místem, kam může každý přijít pro radu a pomoc.

Pet Center aktivně pomáhá ohroženým zvířatům a ve spolupráci s Občanským sdružením na ochranu ohrožených zvířat se podílí na aktivitě #stopmnozirnam.