Letní dovádění s chlupáčem

Letní měsíce přímo vybízí k venkovním aktivitám. Dlouhé procházky, hry na loukách, venkovní trénink nebo i koupání. Léto si chceme užít všichni naplno. Přinášíme vám několik tipů a doplňků k tomu správnému letnímu dovádění.

Paraziti útočí

Klíšťata, blechy a další parazité jsou aktivní po celé léto. Nezapomeňte vašeho mazlíčka chránit. Pokud se častěji koupe, je zapotřebí myslet na opakovanou aplikaci antiparazitních přípravků. Nabízíme řadu přírodních produktů Tropiclean - Flea&Tick, které spolehlivě a bezpečně ochrání vašeho zvířecího parťáka.

I pejsek si hraje rád

V letních měsících musíme být obezřetnější na přehřátí našeho pejska. Proto i venkovní hry nebo výcvik bychom měli plánovat tak, aby mazlíček nebyl příliš dlouho na přímém slunci nebo se měl možnost zchladit. Nejlepší místa jsou s polostínem nebo louky blízko lesa, kde není takové horko a můžete si tak užívat společné zábavy. Už jste zkoušeli vrhač míčků nebo přetahovadlo?

Vodní zábava

Jestli se váš pejsek rád koupe, máte o zábavu postaráno. Ale pozor také na to, kde se s pejskem koupete a zda do vody v daném místě smí. Pozvolný vstup nebo kvalita vody jsou také další věci, na které bychom se měli zaměřit. Pokud váš mazlík rád ve vodě aportuje, dopřejte mu zábavu s plovoucími hračkami od Ferplastu a nudit se určitě nebudete.

Nové psí kusy

Chcete vašeho mazlíka přes léto naučit nové kousky? Zkuste výcvik pomocí clickeru. Je malý, můžete ho mít všude s sebou. Ale nezapomeňte ani na odměnu. 100 % přírodní masové pamlsky Pet Royal jsou perfektní právě jako odměna při tréninku.