Letní jízda plná slev

Prázdniny v Pet Center budou pořádná jízda plná slev! Každé dva týdny zlevníme vybraný sortiment až o 75 % a postupně tak potěšíme páníčky psí, kočičí i hlodavčí. Tentokrát ani majitelům rybiček neuplave pořádná sleva. Držte si klobouky, vyrážíme!

Jaký je tedy náš letní plán slevové jízdy? Tady je malá ochutnávka toho, na co se můžete během prázdnin těšit:

Start s produkty výrobce Gimborn

 29.6.-12.7.2020

Oceníte vybrané pamlsky, konzervy a pasty pro kočky i psy. Gimborn   navíc nabízí i rafinované hračky pro vaše miláčky. Tak neváhejte a bavte se oba! 

Dobroty a vychytávky pro hlodavce

 13.7.-26.7.2020

Dobroty a hračky v letním stylu ocení i vaše morčata, osmáci, křečci, potkani a dokonce se najde i něco pro králíčky. (I když ty samozřejmě mezi hlodavce neřadíme.)

Zastavujeme v říši kočičích produktů

 27.7.-9.8.2020

Co dělat s tak trochu rozmazleným kočičím čeníškem? Vsaďte na vybrané konzervy, kapsičky a pasty. A protože je léto, nezapomeňte si hrát!

Pobudeme v psím táboře 

 10.8.-23.8.2020

V létě máme víc pohybu, a tak můžeme zvládnout i nějakou tu dobrotu navíc. Akce platí na vybrané krmivo, pamlsky, hračky, konzervy a spoustu dalšího! Když vy budete grilovat, váš mazlík ocení nějakou tu mlsku.

Doplaveme až k sortimentu pro rybičky

 24.8.-6.9.2020 

Neplavte proti proudu. Využijte slevy na vybrané krmivo, písky, akvarijní chemii i jiné příslušenství. Vaše rybičky vám jistě za tuto péči zatleskají ploutvičkami.

Doporučujeme neotálet, akce na vybraný sortiment platí jen do vyprodání zásob.