Pet Center otevírá novou prémiovou prodejnu v Přerově

 Praha 11. srpna 2016 : Pet Center CZ, největší prodejce chovatelských potřeb v České republice i na Slovensku, otevírá 25. srpna 2016 novou prémiovou prodejnu v Přerově v tamní (po rekonstrukci znovu otevírané) Galerii Přerov.

Přerovská prémiová prodejna nabídne sto metrů čtverečních prodejní plochy, tradiční rozsáhlý sortiment chovatelských potřeb, akvária, terária  i živá zvířata. Otevřena bude sedm dní v týdnu od devíti do devatenácti hodin a odborně proškolený a zkušený personál poradí nejenom s běžným zbožím, ale také s tím jak pečovat o zvířata a vším s tím souvisejícím.

“Jsme opět blíž zákazníkům, a otevírat novou prodejnu přímo v srdci Moravy nás těší ještě více,” říká Ladislav Kažimír, provozní ředitel společnosti Pet Center. ”Máme vysoké nároky na prodejny i to, co jsme schopní zákazníkům nabídnout, chceme jim být partnery ve všem, co potřebují, ne pouze místem, kam si zajdou pro granule či psí hračky. Prodejny jsou právě tím prvním a zásadním místem, kde většinou vše začíná,” dodává.

Galerie Přerov se bude otevírat 25. srpna 2016 a na první dny po otevření je pro zákazníky připravena řada zajímavých nabídek i slev. V den otevření chystáme pro zákazníky i den s veterinářem, kde se mohou poradit a zároveň nechat pejskům ostříhat drápky nebo nechat odborně vyčistit uši.


Zajímavost

Prodejny jsou otevřené sedm dní v týdnu po celý rok, zavřené je najdete pouze ve dnech jako jsou Štědrý den či Nový rok, podle otevíracích dob nákupních center, ve kterých se prodejny nachází. O akvária, terária, králíky, morčata, hady, myši, morčata a řadu dalších živých zvířat je navíc zajištěna prakticky nepřetržitá každodenní péče.

O společnosti Pet Center CZ

Pet Center CZ se zabývá nejen samotným prodejem, ale i rozvojem a popularizací chovatelství, a to prostřednictvím sítě prodejen s chovatelskými potřebami Pet Center v Česku i na Slovensku..

První prodejna vznikla v roce 2000 a v současné době má Pet Center po celé České a Slovenské  republice více než 130. Nabízí široký sortiment chovatelských potřeb, rozsáhlou nabídku kvalitních krmiv nebo známé i méně známé druhy domácích zvířat. V červenci společnost otevřela Psí hotel a školku, v centrále v Horních Počernicích v Praze.

Pet Center je jasná volba pro každého stávajícího i budoucího majitele jakéhokoli domácího mazlíčka. Je místem, kde mohou chovatelé sdílet své zážitky a zkušenosti. Místem, kam může každý přijít pro radu a pomoc.